1. Nízká hmotnost činí z modelu Speed Lite nejlehčí turistický batoh v sortimentu značky. Díky odlehčení vás rozhodně nezatíží ani při vícedenních výletech, na které můžete vyrazit např. s modelem Speed Lite 32, jenž váží necelých 870 g.

2. Delrin U-FRAME je speciálně navržený odlehčený, pevný a přitom pružný rám, jehož design zajistí nejen stabilitu neseného nákladu, ale i rozložení jeho váhy pro pohodlné nošení po celý den.

3. Extrémně lehoučký zádový panel kompaktních rozměrů s minimální styčnou plochou je nejlepším předpokladem pro zajištění stability a komfortu při nošení, o čemž vás snadno přesvědčí dokonce i v náročném terénu. Panel je zároveň dostatečně prodyšný a příjemný na dotek.

4. Odlehčený bederní popruh s přiléhavými, měkce polstrovanými bočními částmi z prodyšného materiálu. Společně s popruhy pro regulaci těžiště nesené zátěže se postará o rovnoměrné rozložení váhy nákladu. Boční křídla snadno přilnou tak, aby batoh seděl na bedrech, ale umožňoval přitom maximální svobodu pohybu.

Batohy s tímto zádovým systémem: Speed Lite 22 SL, Speed Lite 24, Speed Lite 24 SL, Speed Lite 26, Speed Lite 30 SL, Speed Lite 32.