Deuter je osvědčenou značkou batohů a brašen, garantuje vysoce kvalitní a skvěle vypadající výrobky. Na své si přijdou studenti, milovníci turistiky, cyklisté i ti, kdo s sebou musí nosit svůj notebook. Sortiment Deuter je opravdu bohatý a různorodý. Na tomto místě chceme ukázat jednotlivé řady batohů tak, aby si každý mohl vybrat ten správný batoh k účelům, k nimž ho chce využívat. V našem obchodě nabízíme kromě batohů také doplňky nebo brašny Deuter.

 

Dětské a školní batohy

Deuter vyrábí ty nejoblíbenější dětské a školní batohy, a to především díky dlouholeté tradici. Neustálý vývoj batůžků umožňuje maximální komfort při nošení. Tyto kvalitní batohy se nejlépe přizpůsobí malým zádům dítěte. Díky veselým barevným variantám si na své přijdou holčičky i chlapci.

PicoSchmusebärWaldfuchs jsou batůžky určené dětem už od tří do šesti let. Díky zábavnému designu jsou užitečnými doplňky na jakémkoliv hřišti. Pokud hledáte batůžek s větším objemem, ideální může být expandovaná varianta Waldfuchs 14.

Deuter Pico

Deuter Pico

Deuter Waldfuchs

Deuter Waldfuchs

Deuter Schmusebär

Deuter Waldfuchs 14

Kikki je batůžek pro děti od tří do šesti let, byl vyroben způsobem šetrným k životnímu prostředí a opatřen značkou Bluesign. Je ideálním společníkem všem dětem, které milují skotačení v přírodě.

Deuter Kikki

Junior je volnočasový batoh pro děti od pěti let. Díky objemu 18 litrů se do něj vejde vše potřebné na celý den venku.

Deuter Junior

ClimberFox 30 a Fox 40 jsou turistické batohy určené školním dětem. Malí turisté si díky propracovanému zádovému systému užijí každý přechod naplno, protože se jim náklad snáze ponese díky ideálnímu rozložení váhy. Díky ergonomickému zádovému systému Alpine jsou tyto batohy vhodné i pro celodenní nošení na zádech. Tyto batohy je také možné doplnit o vak na vodu a zajistit tak vašim ratolestem přísun čerstvé vody po celý den. Climber má objem 22 litrů a je vlastně zmenšenou verzí oblíbeného batohu Deuter Guide. Krosničky Fox 30 a Fox 40 disponují vším, co od správné krosny očekáváte, včetně systému Vari Quick, který umožňuje nastavení výšky zad přesně podle zad dítěte.

Deuter Climber

Deuter Fox 30

Deuter Fox 40

 

 

 

 

Volnočasové městské batohy

Hledáte batoh do města, do něhož vložíte vše potřebné na procházku nebo na cestu do tělocvičny? Už nehledejte a podívejte se na nabídku batohů Deuter. Všechny jsou vyráběny v celé řadě barevných variant, takže si určitě vyberete. Zádový systém Airstripes poskytuje nejen ergonomický tvar, ale především vynikající odvětrávání – díky tomu je nošení městských batůžků velmi pohodlné každý den.

Menší městský batoh StepOut se vyrábí ve třech velikostech StepOut 12, StepOut 16 a StepOut 22. Díky minimalistickému designu je ideálním společníkem na vycházky po městě. Do největšího z nich se vejde i notebook o velikosti až 15.6″. Batohy mají zádový systém Airstripes, který odvádí teplý vzduch od těla prostřednictvím komínového efektu.

Deuter StepOut 16

Deuter StepOut 12

Deuter StepOut 22

Univerzální městský batoh GoGo je vhodný nejen pro volnočasové aktivity, ale můžete ho vzít i do práce nebo do školy. Díky objemu 25 litrů, sportovnímu designu a zádovému systému Airstripes jde o univerzální batoh ideální do města.

Deuter GoGo

Opravdu nepřehlédnutelné jsou batohy Walker. Díky množství barevných kombinací a velikostí si přesně vyberete batoh, jaký sedne vašemu stylu. Větší Walker 24 disponuje i praktickou kapsou na notebook. V menší velikosti je k dostání Walker 20.

Deuter Walker 24

Deuter Walker 20

Batohy Vista jsou originální, precizně provedené, ale zároveň velmi jednoduché a praktické. Přizpůsobují se městskému terénu a jsou opravdu multifunkční, takže se hodí do práce, na procházku, do kina, ale i na dětské hříště. Řada Vista se prezentuje hned ve třech modelech. Vista Skip je s objemem 14 l nejmenší a zároveň nejjednodušší z této dvojice. Vista Skip má klasické vrchní otevírání zipem, vnitřní přihrádku na dokumenty, boční strečové kapsy a jednu přední externí kapsu. Nic víc, nic míň.

Deuter Vista Skip

Další 18 l Vista Spot splňuje normy moderního batohu do města nejen designově, ale i praktickou výbavou. Disponuje kapsou na chytrý telefon, organizérem, přihrádkou na dokumenty, bočními kapsami a stabilním dnem. Zavírání pomocí zipu a bočních klop s háčky zajišťuje moderní vzhled a zároveň jednoduché užívání.

Deuter Vista Spot

 

 

 

 

 

Batohy na notebook

Batohy na notebook Deuter jsou uzpůsobené pro každodenní nošení v rušném a přeplněném prostředí. Batohy využívají technologie Airstripes, díky které se batoh dotýká minimální plochy zad, vytváří proud vzduchu a snižuje pocení. Batohy umožňují pohodlné a bezpečné nošení notebooku i další elektroniky. Jsou vhodné do školy, do práce i do knihovny.

Vůbec nejoblíbenějším batohem na notebook je v našem obchodě Deuter Giga. Objem 28 litrů pojme vše podstatné do školy nebo do práce, a to včetně notebooku o velikosti až 15.6″. Tento základní model má celou řadu variant. Novinkou je varianta pro dámy Giga SL. Ten má oproti klasickému modelu zúžený a snížený zádový panel, takže dobře padne i subtilnějším postavám. Pro dlouhány je uzpůsobený 32 litrový Giga EL, díky prodlouženému zádovému systému. Pro majitele větších laptopů je zase vhodný Gigant, který pojme až 17.3″ notebook a až 32 litrů objemu. I Gigant se nově vyrábí jako dámský Gigant SL.

Deuter Giga

Deuter Giga SL

Deuter Giga EL

Deuter Gigant

Deuter Gigant SL

Turistické batohy

Deuter nabízí jedny z nejkvalitnějších a nejoblíbenějších turistických batohů a krosen na trhu. Jejich nositelé jsou často po řadu let spokojenými uživateli, protože jsou zhotoveny z těch nejkvalitnějších materiálů za velmi přísných nároků na kvalitu. Jejich součástí jsou odnímatelné pláštěnky na batoh. Všechny tyto batohy jsou kompatibilní s vodními rezervoáry.

Batohy z řady Futura jsou ideálními turistickými batohy na celodenní výlety. Zádový systém Aircomfort Sensic FlexLite umožňuje díky dvojitému rámu ventilaci do tří stran a ideálně rozkládá váhu nákladu. Futura 23 a Futura 27 jsou základními modely řady. Vyznačují se hlavně vrchním zapínáním na zip. K těmto modelům jsou přidruženy batohy určené ženám Futura 21 SL a Futura 25 SL, mají zkrácený zádový systém a padnou tak lépe křehčím postavám. Futura 29 EL je zase určen vysokým lidem, díky prodlouženému zádovému systému.

Deuter Futura 23

Deuter Futura 27

Futura Pro jsou batohy určené i na několikadenní túry po horách. Zádový systém Aircomfort Sensic poskytuje výborné odvětrávání zad a flexibilní nošení. Futura Pro 36 a Futura Pro 40 jsou základní modely určené pro vášnivé turisty. Futura Pro 34 SL a Futura Pro 38 SL jsou vhodné pro dámy, mají totiž zkrácený zádový systém uzpůsobený na menší postavy. Futura Pro 42 EL je batoh určený pro vysoké turisty, má prodloužený zádový systém.

Deuter Futura Pro 36

Deuter Futura Pro 38 SL

Deuter Futura Pro 40

Deuter Futura Pro 42 EL

 

 

Batohy Aircontact jsou nejoblíbenějšími krosnami od Deuteru. Díky nastavitelnému (Vari Flex) zádovému systému Aircontact je možné v těchto batozích nosit pohodlně náklad i na dlouhých túrách. Tyto batohy jsou ideálním společníkem každého dobrodruha především kvůli spoustě vychytávek. Aircontact Core 40+10, Aircontact Core 50+10, Aircontact Core 60+10 i Aircontact Core 70+10 jsou určeny především mužům a jejich robustnější stavbě těla. Pro ženy jsou potom určeny batohy Aircontact Core 35+10 SL, Aircontact Core 45+10 SL, Aircontact Core 55+10 SL a Aircontact Core 65+10 SL, které mají zkrácený zádový systém a sníženou litráž.

Deuter Aircontact Core 35 + 10 SL

Deuter Aircontact Core 40 + 10

Deuter Aircontact Core 45 + 10 SL

Deuter Aircontact Core 50 + 10

Deuter Aircontact Core 55 + 10 SL

Deuter Aircontact Core 60 + 10

Deuter Aircontact Core 65 + 10 SL

Deuter Aircontact Core 70 + 10

Batohy Aircontact Lite jsou lehké, designově čisté, praktické a funkční. Snadno nastavitelný zádový systém, rámová konstrukce X-frame, stahující popruhy a funkční bederní pás zajišťují pohodlné a pevné přikotvení k opěrným bodům těla. Batohy Aircontact Lite svým precizním provedením ideálně udržují balanc mezi nízkou hmotností, pohodlností a účinným odvětráváním. Výškově nastavitelným víkem lze navyšovat objem batohu až o 10 l. Při odepnutí může zároveň posloužit jako menší batoh. Velikostně jsou batohy k dispozici jako Aircontact Lite 35+10 SL, Aircontact Lite 45+10 SL pro ženy a Aircontact Lite 40+10, Aircontact Lite 50+10 pro muže.

Deuter Aircontact Lite 35+10 SL

Deuter Aircontact Lite 40+10

Deuter Aircontact Lite 45+10 SL

Deuter Aircontact Lite 50+10

 

 

 

Jako připomínka starých časů slouží batohy Zugspitze a Gröden. Svým designem připomínají klasické batohy, které stály na samém počátku fungování značky Deuter. Nadčasový vzhled však doplňují moderní prvky, které i dnes potěší každého praktického turistu. Nesporným lákadlem těchto modelů je skvěle odvětrávaný zádový systém Aircomfort, který udržuje záda v suchu a pohodlí. Objemově menší batoh Zugspitze 24 působí atletičtěji a k dispozici je i dámská verze Zugspitze 22 SL. Naopak objemnější Deuter Gröden 32 a Gröden 30 SL jsou vybaveny dvěma bočními kapsami. Díky tomu si budete moci s sebou na výlet vzít i nějakou tu svačinku navíc.

Deuter Gröden 30 SL

Deuter Gröden 32

Deuter Zugspitze 22 SL

Deuter Zugspitze 24

Jestli jsou pro vás všechny turistické batohy moc velké a toužíte spíš po malém a lehkém batohu na nejnezbytnější potřeby a dál si jen užívat volného pohybu na čerstvém vzduchu, je tady řada Speed Lite. Její modely se vyrábějí v několika velikostech v poměrně širokém rozpětí a jsou typické atletickým V tvarem. Speed Lite se snaží co nejvíce uvolnit prostor pažím a celkově svobodnému pohybu trupu. Jsou tedy kromě turistiky vhodné i na celou řadu jiných sportovních aktivit. Malé batohy Speed Lite 13, Speed Lite 17 a Speed Lite 21 pojmou opravdu to nejnutnější, takže si na zádech určitě neponesete nic zbytečně. Větší modely mají vylepšený zádový systém a bederní pás, takže se lépe ponese i těžší a objemnější náklad. Batohy Speed Lite 25 a Speed Lite 23 SL disponují klasickým vrchním zapínáním na zip. Naopak modely Speed Lite 30 a Speed Lite 28 SL uzavřeme pomocí víka s přezkami. Nutno podotknout, že batohy řady Speed Lite jsou opravdu lehoučké. Nejmenší Speed Lite 12 váží 370 g a největší Speed Lite 30 má hmotnost pouhých 880 g.

Deuter Speed Lite 13

Deuter Speed Lite 17

Deuter Speed Lite 21

Deuter Speed Lite 25

Deuter Speed Lite 23 SL

Deuter Speed Lite 30

Deuter Speed Lite 28 SL

 

Lezecké a zimní batohy

Deuter se věnuje vývoji lezeckých a zimních batohů ve spolupráci s lyžařskými instruktory a zkušenými lezci, proto jsou jejich batohy těmi nejlepšími lezeckými batohy na trhu. Všechny tyto batohy mají kromě propracovaného zádového systému také prostor k uchycení vaku na vodu.

Lezecké batohy Guide jsou velmi oblíbené, zejména proto, že jsou uzpůsobené na celou řadu zimních sportů. Díky zádovému systému Alpine drží perfektně na zádech a umožňují takřka jakýkoliv pohyb. Batohy disponují odnímatelným polstrovaným bederním pásem a lze jim snadno navýšit objem, takže do nich pohodlně naskládáte i náhradní oblečení. Na batohy je možné připnout hůlky i lyže a obsahují odnímatelnou podložku na sezení. Lze dokoupit držák na helmu. Dle objemu a hmotnosti lze volit odlehčené batohy bez možnosti navýšit objem, Guide 30, Guide 24 a Guide 28 SL, Guide 22 SL pro dámy. Odlehčené modely Guide se od základních modelů liší především hmotností, která je snížena na hodnoty kolem 1 kg, což je u propracovaných, funkčních sportovních batohů opravdu terno. Pokud ovšem zvolíte klasickou verzi Guide, obohatíte se o odnímatelné víko a možnost navýšit objem batohu až o 8 l. V nabídce Deuter se nachází následující modely: Guide 32+8 SL, Guide 34+8Guide 42+8 SL, Guide 44+8.

Deuter Guide 22 SL

Deuter Guide 24

Deuter Guide 28 SL

Deuter Guide 30

Deuter Guide 32+8 SL

Deuter Guide 34+8

Deuter Guide 42+8 SL

Deuter Guide 44+8

Špičkovou řadou pro náročné horolezce a skialpinisty je rodina Gravity. Deuter na vývoji batohů spolupracoval s předními světovými lezci a horskými průvodci. Výsledkem jsou lehcí, funkční a spolehliví společníci pro těžké výstupy a expedice. Z jednotlivých modelů si jistě vyberete toho, který nejvíc odpovídá specifikům vašich dobrodružství. Model Gravity Expedition 45+ je multifunkční batoh do hor s velkým objemem a opravdu nízkou hmotností. Neváží ani 1 kg. Zároveň je velice pohodlný, zádový systém Lite, tvořený prodyšnou pěnou, účinně odvádí vlhký vzduch od zad a zajišťuje tak vysoce žádoucí ventilaci. Výškově nastavitelné víko umožňuje navýšit objem až o 8 l a po odepnutí jej lze použít jako menší denní batoh. Verze Gravity Expedition 45+ SL sedne lépe ženám a drobnějším postavám. Zadní přístup k vybavení nabízí menší 35ti litrový Gravity Motion a Gravity Motion SL pro ženy. Tento model je vhodný pro venkovní i indoorové lezce, kteří jistě ocení jeho nízkou hmotnost a prakticky minimalistický zádový systém Lite Contact. Pokud hledáte spíše malý batoh, se kterým budete absolvovat těžké lezecké cesty, zaměřte svou pozornost na Gravity Pitch 12. Tento batoh pojme vše nezbytné a současně je vybaven praktickými funkčními prvky, jako jsou poutka na karabiny nebo kompatibilita s vodním rezervoárem. Pro více názorných ukázek celé Gravity série se podívejte na video.

Deuter Gravity Expedition 45+

Deuter Gravity Expedition 45+ SL

Deuter Gravity Motion

Deuter Gravity Motion SL

Deuter Gravity Pitch 12

Králem zimních sportů a hlavně freeridingu je model Freerider. Kromě popruhů na nošení snowboardu či lyží má i speciální kapsu na lavinovou sondu a lopatu, vyjmutelnou pěnovou podložku na sezení či píšťalku. Díky zádovému systému Alpine sedí skvěle na zádech při každém pohybu. Základními modely jsou mužský model Freerider 30 a dámský Freerider 28 SL.

Deuter Freerider 28 SL

Deuter Freerider 30

Ještě propracovanější jsou batohy Freerider Pro, které kromě vybavení základního modelu mají navíc přístup do batohu ze zadu tak, aby bylo možné batoh otevřít i v případě, kdy je celý pokrytý sněhem. Skvělou vychytávkou je i odepínatelný držák na helmu. Zádový systém Alpine umožňuje plynulý pohyb za všech okolností. Pánský model Freerider Pro 34+ a dámský model Freerider Pro 32+ SL sednou na každá záda a umožní svobodný pohyb po zasněžených pláních.

Deuter Freerider Pro 34+

Deuter Freerider Pro 32+ SL

Batohy Rise jsou určeny k zimním i letním túrám, na lyžích i při chůzi vás zaručeně nezklamou. Díky zádovému systému Alpine jsou batohy vhodné i k lezení po skalách. Mají kapsu na lavinové vybavení, odnímatelnou pěnovou podložku na sezení i popruhy k připevnění lyží nebo snowboardu. Pánský Rise 34+ i dámský Rise 32+ SL lze zvětšit až o osm litrů.

Deuter Rise 34+

Deuter Rise 32+ SL

Cyklistické batohy

Vášniví cyklisté ocení speciální cyklobatohy Deuter, které se pohodlně nosí a zároveň se do nich vejde všechno potřebné vybavení. Všechny tyto batohy jsou kompatibilní s vakem na vodu a jsou vybaveny reflexní odnímatelnou pláštěnkou.

Základním modelem pro silniční cyklistiku je minimalistický batoh Road One. Odlehčený zádový systém Aircontact umožňuje perfektní odvětrávání. Objem 5 litrů pojme jen to skutečně nejpotřebnější a nebude vás omezovat v pohybu.

Deuter Road One

Na kole s batohem, který na zádech ani neucítíte? To můžete prožít s batohy Compact. Zádový systém Airstripes odvádí komínovým efektem horký vzduch od těla a spolu se síťovanými bederními a ramenními popruhy tak poskytuje maximální ventilaci. Batohy Compact jsou určené především náročným cyklistům na jejich, kratší, ale o to intenzivnější vyjížďky. Batohy Compact EXP 14 a Compact EXP 12 SL překvapí nadupanou výbavou, expandérem a komfortním zádovým systémem.

Deuter Compact EXP 14

Deuter Compact EXP 12 SL

Kvalitní odlehčená řada Race jsou ideální batůžky na kolo nebo v zimě na běžky. Díky zádovému systému Airstripes a síťovanému bedernímu pásu i ramenním popruhům jsou tyto batohy výborné pro kratší cyklovýlety i ve velkých vedrech. Podle potřebného objemu můžete vybírat ten, který sedne právě vám. V nabídce Deuter se nachází Race 8, Race 12 a Race 16. Jejich obdobu s ještě lépe odvětrávaným zádovým systémem Aircomfort FlexLite představuje model Race Air 10. Zádový systém Aircomfort FlexiLite minimalizuje díky napnuté síťovině plochu, kterou se batoh dotýká zad. Race Air 14+3  lze rozepnutím horního zipu rozšířit na sedmnáctilitrový. Batoh sedí ergonomicky na zádech a je přímo určen pro jízdu na kole.

Deuter Race 8

Deuter Race 12

Deuter Race 16

Deuter Race Air 10

Deuter Race Air 14+3

Hledáte cyklistický batoh v plné výbavě? Potom je právě pro vás dámský Superbike 14 EXP SL nebo pánský Superbike 18 EXP. Oba batohy lze zvětšit o 4 litry. Zádový systém Airstripes umožňuje perfektní cirkulaci vzduchu a bezvadně sedí na zádech. Vyjímatelná podložka na sezení nebo držák na helmu vám umožní plné využití potenciálu cyklistického batohu.

Deuter Superbike 14 EXP SL

Deuter Superbike 18 EXP

Ve městě i na kole skvěle poslouží Bike I. Ten je k dostání hned v několika velikostech a barvách. Vybírat můžete mezi Bike I 14, Bike I 20 a dámským Bike I 18 SL.  Zádový systém Airstripes odvádí teplo od těla komínovým efektem a minimalizuje tak pocení zad, zároveň je tvarován tak, aby výborně seděl na každých zádech. S vyjímatelnou podložkou na sezení a odepínatelným držákem na helmu vás nepřekvapí žádná výzva.

Deuter Bike I 14

Deuter Bike I 20

Deuter Bike I 18 SL

Na delší výlety na kole jsou vhodné osvědčené batohy Trans Alpine. Díky zádovému systému Airstripes skvěle odvětrávají a drží na zádech i s větším nákladem. Vnitřní prostor batohu lze přehradit na horní a dolní část. Pevnou součástí batohu je i držák na helmu. Celá řada kapsiček umožňuje přehledně uskladnit vše potřebné na jakékoliv putování. Základní mužský model se vyrábí ve dvou velikostech Trans Alpine 24 a Trans Alpine 30. K dispozici je ještě dámský model se zkrácenými zády Trans Alpine 28 SL a batoh s prodlouženými zády Trans Alpine 32 EL.

Deuter Trans Alpine 24

Deuter Trans Alpine 30

Deuter Trans Alpine 28 SL

Deuter Trans Alpine 32 EL

Oproti základnímu modelu jsou batohy Trans Alpine Pro vybaveny ještě lepším zádovým systémem Airstripes Pro a mají v přední kapse organizér, v němž je možné lépe uložit všechny drobnosti. V nabídce je dámská varianta Trans Alpine Pro 26 SL a pánská Trans Alpine Pro 28.

Deuter Trans Alpine Pro 26 SL

Deuter Trans Alpine Pro 28

Pro milovníky adrenalinu jsou tou nejlepší variantou batohy Attack, které jsou vybaveny vyjímatelným chráničem páteře, díky němuž je riziko vzniku poranění páteře při pádu z kola takřka minimální. Díky extra širokému bedernímu pásu batoh doléhá přesně na záda. Vybírat můžete mezi Attack 16 a Attack 20. Případně volit jejich verze pro menší postavy Attack 14 SL a Attack 18 SL. Pokud máte naopak postavu vyšší, je pro vás Attack 22 EL.

Deuter Attack 14 SL

Deuter Attack 16

Deuter Attack 18 SL

Deuter Attack 20

Deuter Attack 22 EL

 

Nosítka na děti

Dětská nosítka Deuter jsou vhodná nejen k příjemným vycházkám po městě, ale především na túry v terénu. Vyražte do kopců bez kompromisů i s nejmenším členem rodiny. Díky ergonomickému zádovému systému a ramenním popruhům je váha dítěte i nákladu rozložena rovnoměrně na zádech dospělého. Všechny sedačky Deuter jsou velmi bezpečné pro každé nesené dítě. Skládací konstrukce umožňuje postavení sedačky stabilně na zem tak, aby do ní dítě nastoupilo z boku, což minimalizuje možnost pádu. Měkká nastavitelná sedačka, výškově nastavitelné opěrky na nohy a odnímatelná podpěrka na hlavu zase zvyšují pohodlí dítěte. Pětibodové polstrované bezpečnostní popruhy na dítě zase umožňují bezstarostné zdolávání vrcholků pro nosiče. Dva úchyty pak dovolují manipulaci se sedačkou, i když zrovna není na zádech. Bezpečnost sedaček je certifikována zkušebnou TÜV.

Základní model Kid Comfort je vybaven zádovým systémem Aircomfort Sensic Vario, který poskytuje maximální komfort při nošení a díky kombinaci pěny a napnuté síťoviny zaručuje příjemnou a dostatečnou ventilaci. Zádový panel je možné snadno a individuálně nastavit podle výšky dospělého nosiče. Úložný prostor batohu je 14 l a je kompatibilní s hydratačním systémem.

Deuter Kid Comfort

 

 

 

 

 

 

Odlehčenou verzí je model Kid Comfort Active s objemem 12 l. Zádový systém Lite Air je minimalističtější, přesto však zaručuje pohodlné nošení a tu nejvyšší kvalitu. Je doplněn bederním pásem a stahovacími systémy, které nosítko přimknou k tělu nosiče a precizně nastaví těžiště. Zádový panel je též možné individuálně nastavit na délku zad. Kid Comfort Active SL je přizpůsoben ženské anatomii a primárně určen všem aktivním maminkám.

Deuter Kid Comfort Active SL

Deuter Kid Comfort Active

Pro náročné rodiče, kteří se nespokojí s kompromisy je tu Kid Comfort Pro. Je vybaven špičkovým zádovým systém Aircomfort Sensic Vario a od základního modelu ho odlišuje praktický odepínací batoh na rychlé pochůzky, stříška proti slunci a zpětné zrcátko pro rychlou kontrolu dítěte na zádech. Základní objem 12 l lze ještě o 10 l navýšit díky připnutému batůžku.

Deuter Kid Comfort Pro