Deuter je osvědčenou značkou batohů a brašen, garantuje vysoce kvalitní a skvěle vypadající výrobky. Na své si přijdou studenti, milovníci turistiky, cyklisté i ti, kdo s sebou musí nosit svůj notebook. Sortiment Deuter je opravdu bohatý a různorodý. Na tomto místě chceme ukázat jednotlivé řady batohů tak, aby si každý mohl vybrat ten správný batoh k účelům, k nimž ho chce využívat. V našem obchodě nabízíme kromě batohů také doplňky nebo brašny Deuter.

 

Dětské a školní batohy

Deuter vyrábí ty nejoblíbenější dětské a školní batohy, a to především díky dlouholeté tradici. Neustálý vývoj batůžků umožňuje maximální komfort při nošení. Tyto kvalitní batohy se nejlépe přizpůsobí malým zádům dítěte. Díky veselým barevným variantám si na své přijdou holčičky i chlapci.

Pico, Schmusebär a Waldfuchs jsou batůžky určené dětem už od tří do šesti let. Díky zábavnému designu jsou užitečnými doplňky na jakémkoliv hřišti. K batůžku Schmusebär navíc vaše ratolest dostane malého plyšového medvídka.

Deuter Pico

Deuter Pico

Deuter Schmusebär

Deuter Schmusebär

Deuter Waldfuchs

Deuter Waldfuchs

Kikki je batůžek pro děti od tří do šesti let, byl vyroben způsobem šetrným k životnímu prostředí a opatřen značkou Bluesign. Je ideálním společníkem všem dětem, které milují skotačení v přírodě.

Deuter Kikki

Deuter Kikki

Junior je volnočasový batoh pro děti od pěti let. Díky objemu 18 litrů se do něj vejde vše potřebné na celý den venku.

Deuter Junior

Deuter Junior

Climber, Fox 30 a Fox 40 jsou turistické batohy určené školním dětem. Malí turisté si díky propracovanému zádovému systému užijí každý přechod naplno, protože se jim náklad snáze ponese díky ideálnímu rozložení váhy. Díky ergonomickému zádovému systému Alpine jsou tyto batohy vhodné i pro celodenní nošení na zádech. Tyto batohy je také možné doplnit o vak na vodu a zajistit tak vašim ratolestem přísun čerstvé vody po celý den. Climber má objem 22 litrů a je vlastně zmenšenou verzí oblíbeného batohu Deuter Guide. Krosničky Fox 30 a Fox 40 disponují vším, co od správné krosny očekáváte, včetně systému Vari Quick, který umožňuje nastavení výšky zad přesně podle zad dítěte.

Deuter Climber

Deuter Climber

Deuter Fox 30

Deuter Fox 30

Deuter Fox 40

Deuter Fox 40

Ultra Bike je batoh Pro malé cyklisty. Je vhodný pro děti od pěti let věku a je speciálně navržen pro cyklistické nadšence tak, aby seděl výborně na zádech nejen při projížďce na kole, ale i třeba na procházce. Díky objemu 10 litrů do něj malý cyklista uskladní vše potřebné.

Deuter Ultra bike

Deuter Ultra bike

One Two je školní batoh určený pro žáky prvních a druhých tříd (až do osmi let věku). Je uzpůsoben tak, aby se váha školních pomůcek perfektně rozložila po celých dětských zádech, což usnadňuje pohyb s batohem o objemu 20 litrů. Pro starší školáky od devíti let je potom vhodný model Ypsilon s objemem 28 litrů.Oba batohy jsou opatřeny zádovým systémem Active Comfort Fit, díky kterému jde o univerzální batohy vhodné nejen do školy, ale i pro trávení volného času na kole, na procházkách nebo při dovádění s kamarády na ulici.

Deuter OneTwo

Deuter OneTwo

Deuter Ypsilon

Deuter Ypsilon

 

 

 

 

 

Volnočasové městské batohy

Hledáte batoh do města, do něhož vložíte vše potřebné na procházku nebo na cestu do tělocvičny? Už nehledejte a podívejte se na nabídku batohů Deuter. Všechny jsou vyráběny v celé řadě barevných variant, takže si určitě vyberete. Zádový systém Airstripes poskytuje nejen ergonomický tvar, ale především vynikající odvětrávání – díky tomu je nošení městských batůžků velmi pohodlné každý den.

Menší městský batoh StepOut se vyrábí ve třech velikostech StepOut 12, StepOut 16 a StepOut 22. Díky minimalistickému designu je ideálním společníkem na vycházky po městě. Do největšího z nich se vejde i notebook o velikosti až 15.6″. Batohy mají zádový systém Airstripes, který odvádí teplý vzduch od těla prostřednictvím komínového efektu.

Deuter StepOut 12

Deuter StepOut 12

Deuter StepOut 16

Deuter StepOut 16

Deuter StepOut 22

Deuter StepOut 22

Univerzální městský batoh GoGo je vhodný nejen pro volnočasové aktivity, ale můžete ho vzít i do práce nebo do školy. Díky objemu 25 litrů, sportovnímu designu a zádovému systému Airstripes jde o univerzální batoh ideální do města.

Deuter Gogo

Deuter Gogo

Opravdu nepřehlédnutelné jsou batohy Walker. Díky množství barevných kombinací a velikostí si přesně vyberete batoh, jaký sedne vašemu stylu. Největší Walker 24 disponuje i praktickou kapsou na notebook. V menších velikostech je k dostání Walker 20 a Walker 16.

Deuter Walker 24

Deuter Walker 24

Deuter Walker 20

Deuter Walker 20

Deuter Walker 16

Deuter Walker 16

Skutečně lehoučké jsou minimalistické batůžky Nomi a City Light, které jsou k dostání ve veselých barvách. Šestnáctilitrový objem zaručuje dostatek místa na věci při pochůzkách po městě i při cestování dopravními prostředky. Zádový systém Airstripes zajišťuje maximální pohodlí při nošení.

Deuter Nomi

Deuter Nomi

Deuter City Light

Deuter City Light

 

 

 

 

 

 

Batohy na notebook

Batohy na notebook Deuter jsou způsobené pro každodenní nošení v rušném a přeplněném prostředí. Batohy využívají technologie Airstripes, díky které se batoh dotýká minimální plochy zad, vytváří proud vzduchu a snižuje pocení. Batohy umožňují pohodlné a bezpečné nošení notebooku i další elektroniky. Jsou vhodné do školy, do práce i do knihovny.

Graduate je výborný batoh do školy, do práce i na univerzitu. Díky objemu 28 litrů se do něj vejde vše potřebné, i notebook do velikosti 15,6″. Zádový systém Airstripes brání nadměrnému pocení a záda zatěžuje rovnoměrně.

Deuter Graduate

Deuter Graduate

Vůbec nejoblíbenějším batohem na notebook je v našem obchodě Deuter Giga. Objem 28 litrů pojme vše podstatné do školy nebo do práce, a to včetně notebooku o velikosti až 15.6″. Tento základní model má celou řadu variant. Vyjímatelným pouzdrem na notebook překvapí Giga Pro o objemu 31 litrů. Pro dlouhány je uzpůsobený 32 litrový Giga EL, díky prodlouženému zádovému systému. Pro majitele větších laptopů je zase vhodný Gigant, který pojme až 17.3″ notebook a až 32 litrů objemu. Deuter myslí i na cyklistické nadšence se speciálním modelem Giga Bike, který je navržený k cestování do práce nebo do školy na kole. Všechny batohy jsou vybaveny stahovacími popruhy, bočními kapsami ze síťoviny a reflexními prvky, v přední kapse se nachází velký organizér na drobnosti.

Deuter Giga

Deuter Giga

Deuter Giga Pro

Deuter Giga Pro

Deuter Giga EL

Deuter Giga EL

Deuter Gigant

Deuter Gigant

Deuter Giga Bike

Deuter Giga Bike

Pro nejnáročnější businessmany je určena řada Grant. Batoh Deuter Grant je díky svému strohému designu a použitým materiálům určený skutečným profesionálům. Do jeho útrob o objemu 24 litrů se vejde notebook o velikosti až 15.6″ a další elektronika. O něco větší objem (30 litrů) má Grant Pro.

Deuter Grant

Deuter Grant

Deuter Grant Pro

Deuter Grant Pro

 

 

Turistické batohy

Deuter nabízí jedny z nejkvalitnějších a nejoblíbenějších turistických batohů a krosen na trhu. Jejich nositelé jsou často po řadu let spokojenými uživateli, protože jsou zhotoveny z těch nejkvalitnějších materiálů za velmi přísných nároků na kvalitu. Jejich součástí jsou odnímatelné pláštěnky na batoh. Všechny tyto batohy jsou kompatibilní s vodními rezervoáry.

Batohy AC Lite 14 SL, AC Lite 18, AC Lite 22 SL a AC Lite 26 jsou odlehčené sportovní batohy určené nejen pro turistiku, ale i pro trávení volného času na výletech. Díky zádovému systému Aircomfort poskytují maximální odvětrávání zad.

Deuter AC Lite 14 SL

Deuter AC Lite 14 SL

Deuter AC Lite 18

Deuter AC Lite 18

Deuter AC Lite 22 SL

Deuter AC Lite 22 SL

Deuter AC Lite 26

Deuter AC Lite 26

 

Batohy z řady Futura jsou ideálními turistickými batohy na celodenní výlety. Zádový systém Aircomfort FlexLite umožňuje díky dvojitému rámu ventilaci do tří stran a ideálně rozkládá váhu nákladu. Futura 24 a Futura 28 jsou základními modely řady. Vyznačují se hlavně vrchním zapínáním na zip. K těmto modelům jsou přidruženy batohy určené ženám Futura 22 SL a Futura 26 SL, mají zkrácený zádový systém a padnou tak lépe křehčím postavám. Futura 30 EL je zase určen vysokým lidem, díky prodlouženému zádovému systému.

Deuter Futura 24

Deuter Futura 24

Deuter Futura 28

Deuter Futura 28

Deuter Futura 22 SL

Deuter Futura 22 SL

Deuter Futura 24 SL

Deuter Futura 24 SL

Deuter Futura 30 EL

Deuter Futura 30 EL

S jiným typem zavírání, a to sice víkem s klopou,  se můžeme setkat u modelů Futura 26 a Futura 30. I k těmto batohům patří jejich o něco menší dámské verze Futura 24 SL a Futura 28 SL a batoh s prodlouženými zády Futura 34 EL.

Deuter Futura 26

Deuter Futura 26

Deuter Futura 30

Deuter Futura 30

Deuter Futura 30

Deuter Futura 30

Deuter Futura 28 SL

Deuter Futura 28 SL

Deuter Futura 34 EL

Deuter Futura 34 EL

Futura Pro jsou batohy určené i na několikadenní túry po horách. Zádový systém Aircomfort FuturaPro poskytuje výborné odvětrávání zad a flexibilní nošení. Futura Pro 36 a Futura Pro 40 jsou základní modely určené pro vášnivé turisty. Futura Pro 34 SL a Futura Pro 38 SL jsou vhodné pro dámy, mají totiž zkrácený zádový systém uzpůsobený na menší postavy. Futura Pro 44 EL je batoh určený pro vysoké turisty, má prodloužený zádový systém.

Deuter Futura Pro 36

Deuter Futura Pro 36

Deuter Futura Pro 40

Deuter Futura Pro 40

Deuter Futura Pro 34 SL

Deuter Futura Pro 34 SL

Deuter Futura Pro 38 SL

Deuter Futura Pro 38 SL

Deuter Futura Pro 44 EL

Deuter Futura Pro 44 EL

Ideálním kompromisem mezi batohem na krátké túry a krosnou jsou batohy Futura Vario 50+10 pro muže a Futura Vario 45+10 SL pro ženy. Zádový systém Aircomfort Futura Vario Pro umožňuje perfektní odvětrávání i rozložení váhy na zádech. Díky Vari Fit systému je možné snadno upravit batoh na každá záda.

Deuter Futura Vario 50+10

Deuter Futura Vario 45+10 SL

Deuter Futura Vario 45+10 SL

Velmi oblíbené jsou univerzální batohy ACT Trail, ty jsou vhodné nejen na turistiku, ale na jakékoliv trávení volného času. Zádový systém Aircontact Trail odvádí horký vzduch od zad komínovým efektem a odnímatelný síťovaný bederní pás zajišťuje maximální pohodlí. Vyberte si z pánských modelů ACT Trail 24 a ACT Trail 30 nebo z dámských ACT Trail 22 SL a ACT Trail 28 SL, případně sáhněte po modelu s prodlouženými zády ACT Trail 36 EL.

Deuter ACT Trail 24

Deuter ACT Trail 24

Deuter ACT Trail 30

Deuter ACT Trail 30

Deuter ACT Trail 22 SL

Deuter ACT Trail 22 SL

Deuter ACT Trail 28 SL

Deuter ACT Trail 28 SL

Deuter ACT Trail 36 EL

Deuter ACT Trail 36 EL

Zádovým systémem Aircontact Trail i díky vyztuženým bederním popruhům perfektně sedí na zádech a poskytuje volnost pohybu při trekingu i dalších sportovních aktivitách. Díky dostatečnému objemu se do tohoto batůžku zabalíte i na několik dnů. ACT Trail PRO 32 SL a ACT Trail PRO 38 SL jsou navrženy pro ženy, ACT Trail PRO 34 a ACT Trail PRO 40 zase pro muže.

Deuter ACT Trail PRO 32 SL

Deuter ACT Trail PRO 32 SL

Deuter ACT Trail PRO 38 SL

Deuter ACT Trail PRO 38 SL

Deuter ACT Trail PRO 34

Deuter ACT Trail PRO 34

Deuter ACT Trail PRO 40

Deuter ACT Trail PRO 40

Pro delší treky i několikatýdenní putování jsou vhodné batohy ACT Lite 40+10, ACT Lite 50+10 a speciálně tvarované dámské modely ACT Lite 35+10 SLACT Lite 45+10 SL. Odlehčená konstrukce a zádový systém Aircontact Lite umožňují pohodlné nošení během dlouhých horských přechodů.

Deuter ACT Lite 40+10

Deuter ACT Lite 40+10

Deuter ACT Lite 50+10

Deuter ACT Lite 50+10

Deuter ACT Lite 35+10 SL

Deuter ACT Lite 35+10 SL

Deuter ACT Lite 45+10 SL

Deuter ACT Lite 45+10 SL

Batohy Aircontact jsou nejoblíbenějšími krosnami od Deuteru. Díky nastavitelnému (Vari Flex) zádovému systému Aircontact je možné v těchto batozích nosit pohodlně náklad i na dlouhých túrách. Tyto batohy jsou ideálním společníkem každého dobrodruha především kvůli spoustě vychytávek. Aircontact 45+10, Aircontact 55+10, Aircontact 65+10 i Aircontact 75+10 jsou určeny především mužům a jejich robustnější stavbě těla. Pro ženy jsou potom určeny batohy Aircontact 40+10 SL, Aircontact 50+10 SL, Aircontact 60+10 SL a Aircontact 70+10 SL, které mají zkrácený zádový systém a sníženou litráž.

Deuter Aircontact 45+10

Deuter Aircontact 45+10

Deuter Aircontact 55+10

Deuter Aircontact 55+10

Deuter Aircontact 65+10

Deuter Aircontact 65+10

Deuter Aircontact 75+10

Deuter Aircontact 75+10

Deuter Aircontact 40+10 SL

Deuter Aircontact 40+10 SL

Deuter Aircontact 50+10 SL

Deuter Aircontact 50+10 SL

Deuter Aircontact 60+10 SL

Deuter Aircontact 60+10 SL

Deuter Aircontact 70+10 SL

Deuter Aircontact 70+10 SL

Pokud si potrpíte na opravdu těžký náklad, jsou pro vás batohy Aircontact Pro, které jsou uzpůsobeny na ještě těžší náklad, a to díky speciálnímu zádovému systému Aircontact Pro. Váha je rovnoměrně přenášena především na pohyblivé boky, délku zad je možné upravit díky systému Vari Flex. Aircontact Pro 60+15 a Aircontact Pro 70+15 jsou navrženy Pro silné muže a Aircontact 55+15 SL a Airconatct 65+15 SL zase Pro odvážné ženy.

Deuter Aircontact Pro 60+15

Deuter Aircontact Pro 60+15

Deuter Aircontact Pro 70+15

Deuter Aircontact Pro 70+15

Deuter Aircontact Pro 55+15 SL

Deuter Aircontact Pro 55+15 SL

Deuter Aircontact Pro 65+15 SL

Deuter Aircontact Pro 65+15 SL

Jako připomínka starých časů slouží batohy Zugspitze a Gröden. Svým designem připomínají klasické batohy, které stály na samém počátku fungování značky Deuter. Nadčasový vzhled však doplňují moderní prvky, které i dnes potěší každého praktického turistu. Nesporným lákadlem těchto modelů je skvěle odvětrávaný zádový systém Aircomfort, který udržuje záda v suchu a pohodlí. Objemově menší batoh Zugspitze 24 působí atletičtěji a k dispozici je i dámská verze Zugspitze 22 SL. Naopak objemnější Deuter Gröden 32 a Gröden 30 SL jsou vybaveny dvěma bočními kapsami. Díky tomu si budete moci s sebou na výlet vzít i nějakou tu svačinku navíc.

Deuter Zugspitze 24

Deuter Zugspitze 24

Deuter Zugspitze 22 SL

Deuter Zugspitze 22 SL

Deuter Gröden 32

Deuter Gröden 32

Deuter Gröden 30 SL

Deuter Gröden 30 SL

Pokud hledáte opravdu objemnou krosnu, která bude dobře sedět na zádech, rozhodně svou pozornost zaměřte na špičkové batohy Traveller a Quantum. I zde nalezneme zádovou konstrukci Vari Flex, která pomáhá přenášet váhu zavazadla rovnoměrně. Navíc jsou krosny vybaveny odnímatelným batůžkem, takže odpadá starost o příruční zavazadlo. Deuter Traveller je k dostání v dámské verzi Traveller 60+10 SL a ve dvou pánských objemových kategoriích Traveller 70+10 a Traveller 80+10. Řada Deuter Quantum zahrnuje dva základní modely Quantum 70+10 a dámský Quantum 60+10 SL.

Deuter Traveller 60+10 SL

Deuter Traveller 60+10 SL

Deuter Traveller 70+10

Deuter Traveller 70+10

Deuter Traveller 80+10

Deuter Traveller 80+10

Deuter Quantum 70+10

Deuter Quantum 70+10

 

 

 

 

 

 

Deuter Quantum 60+10 SL

Deuter Quantum 60+10 SL

Jestli jsou pro vás všechny turistické batohy moc velké a toužíte spíš po malém a lehkém batohu na nejnezbytnější potřeby a dál si jen užívat volného pohybu na čerstvém vzduchu, je tady řada Speed Lite. Její modely se vyrábějí v několika velikostech v poměrně širokém rozpětí a jsou typické atletickým V tvarem. Speed Lite se snaží co nejvíce uvolnit prostor pažím a celkově svobodnému pohybu trupu. Jsou tedy kromě turistiky vhodné i na celou řadu jiných sportovních aktivit. Malé batohy Speedlite 12, Speed Lite 16 a Speed Lite 20 pojmou opravdu to nejnutnější, takže si na zádech určitě neponesete nic zbytečně. Větší modely mají vylepšený zádový systém a bederní pás, takže se lépe ponese i těžší a objemější náklad. Speedlite 24 a jeho verze pro ženy Speedlite 22 SL se zavírají vrchním zipem. Naopak modely Speed Lite 26  a Speed Lite 32 uzavřeme pomocí víka s přezkami. I k těmto modelům jsou k dispozici dámské verze Speed Lite 24 SL a Speed Lite 30 SL. Nutno podotknout, že batohy řady Speed Lite jsou opravdu lehoučké. Nejmenší Speed Lite 12 váží 350 g a největší Speed Lite 32 má hmotnost pouhých 870 g.

Deuter Speed Lite 12

Deuter Speed Lite 12

Deuter Speed Lite 16

Deuter Speed Lite 16

Deuter Speed Lite 20

Deuter Speed Lite 20

Deuter Speed Lite 24

Deuter Speed Lite 24

Deuter Speed Lite 22 SL

Deuter Speed Lite 22 SL

Deuter Speed Lite 26

Deuter Speed Lite 26

Deuter Speed Lite 32

Deuter Speed Lite 32

Deuter Speed Lite 24 SL

Deuter Speed Lite 24 SL

Deuter Speed Lite 30 SL

Deuter Speed Lite 30 SL

 

Lezecké a zimní batohy

Deuter se věnuje vývoji lezeckých a zimních batohů ve spolupráci s lyžařskými instruktory a zkušenými lezci, proto jsou jejich batohy těmi nejlepšími lezeckými batohy na trhu. Všechny tyto batohy mají kromě propracovaného zádového systému také prostor k uchycení vaku na vodu.

Nejoblíbenějším batohem od Deuter vůbec jsou lezecké batohy Guide, uzpůsobené i pro zimní sporty. Díky zádovému systému Alpine drží perfektně na zádech a umožňují takřka jakýkoliv pohyb. Batohy disponují odnímatelným polstrovaným bederním pásem a lze jim snadno navýšit objem, takže do nich pohodlně naskládáte i náhradní oblečení. Na batohy je možné připnout hůlky i lyže a obsahují odnímatelnou podložku na sezení. Lze dokoupit držák na helmu. Nejmenší ultralehký pánský Guide Lite 32 je možné rozšířit o 8 litrů, stejně jako základní Guide 35+Guide 45+ zvětšíte až o 10 litrů. Dámské batohy se zkrácenými zády lze zvětšit o 8 litrů – nejlehčí z nich je Guide Lite 28, pro větší objem zvolte Guide 30+ SL nebo Guide 40+ SL. Prodloužená záda má Guide 42+ EL, jehož objem lze zvětšit také o osm litrů.

Deuter Guide Lite 32

Deuter Guide Lite 32

Deuter Guide 35+

Deuter Guide 35+

Deuter Guide 45+

Deuter Guide 45+

Deuter Guide Lite 28 SL

Deuter Guide Lite 28 SL

Deuter Guide 30+ SL

Deuter Guide 30+ SL

Deuter Guide 40+ SL

Deuter Guide 40+ SL

Deuter Guide 42+ EL

Deuter Guide 42+ EL

Pro jednodenní výlety na lyžích i na snowboardu je určena řada Pace. Malé lehké batohy jsou dostatečně odolné vůči sněhu a mají na sobě dostatek popruhů k připnutí lyží i snowboardu. Díky odlehčenému zádovému systému Speed Lite batoh na zádech ani neucítíte. Batohy nabízí vše, co očekáváte od zimního batohu, včetně kapsy na lavinové vybavení nebo úchytů na lyže. Pace 20, Pace 30 i Pace 36 jsou určené spíše pro muže, zatímco Pace 28 SL je modelován na ženskou postavu.

Deuter Pace 20

Deuter Pace 20

Deuter Pace 30

Deuter Pace 30

Deuter Pace 36

Deuter Pace 36

Deuter Pace 28 SL

Deuter Pace 28 SL

Králem zimních sportů a hlavně freeridingu je model Freerider. Kromě popruhů na nošení snowboardu či lyží má i speciální kapsu na lavinovou sondu a lopatu, vyjmutelnou pěnovou podložku na sezení či píšťalku. Díky zádovému systému Alpine sedí skvěle na zádech při každém pohybu. Základními modely jsou mužský model Freerider 26 a dámský Freerider 24 SL.

Deuter Freerider 26

Deuter Freerider 26

Deuter Freerider 24 SL

Deuter Freerider 24 SL

Ještě propracovanější jsou batohy Freerider Pro, které kromě vybavení základního modelu mají navíc přístup do batohu ze zadu tak, aby bylo možné batoh otevřít i v případě, kdy je celý pokrytý sněhem. Skvělou vychytávkou je i odepínatelný držák na helmu. Zádový systém Alpine umožňuje plynulý pohyb za všech okolností. Pánský model Freerider Pro 30 a dámský model Freerider Pro 28 SL sednou na každá záda a umožní svobodný pohyb po zasněžených pláních. Verze batohu Freerider Lite 25 má základní zádový systém Lite a váží necelý kilogram. Na svých cestách za dobrodružstvím se tedy budete cítit opravdu lehce.

Deuter Freerider Pro 30

Deuter Freerider Pro 30

Deuter Freerider Pro 28 SL

Deuter Freerider Pro 28 SL

Deuter Freerider Lite 25

Deuter Freerider Lite 25

 

Batohy Rise jsou určeny k zimním i letním túrám, na lyžích i při chůzi vás zaručeně nezklamou. Díky zádovému systému Alpine jsou batohy vhodné i k lezení po skalách. Mají kapsu na lavinové vybavení, odnímatelnou pěnovou podložku na sezení i popruhy k připevnění lyží nebo snowboardu. Pánský Rise 34+ i dámský Rise 32+ SL lze zvětšit až o osm litrů.

Deuter Rise 34+

Deuter Rise 34+

Deuter Rise 32+

Deuter Rise 32+

 

 

 

 

 

 

Cyklistické batohy

Vášniví cyklisté ocení speciální cyklobatohy Deuter, které se pohodlně nosí a zároveň se do nich vejde všechno potřebné vybavení. Všechny tyto batohy jsou kompatibilní s vakem na vodu a jsou vybaveny reflexní odnímatelnou pláštěnkou.

Základním modelem pro silniční cyklistiku je minimalistický batoh Road One. Odlehčený zádový systém Aircontact umožňuje perfektní odvětrávání. Objem 5 litrů pojme jen to skutečně nejpotřebnější a nebude vás omezovat v pohybu.

Deuter Road One

Deuter Road One

Zádový systém Aircomfort FlexiLite minimalizuje díky napnuté síťovině plochu, kterou se batoh dotýká zad. Race EXP Air lze rozepnutím horního zipu rozšířit ze 12 litrů na patnáct.  Batoh sedí ergonomicky na zádech a je přímo určen pro jízdu na kole.

Deuter Race EXP Air

Deuter Race EXP Air

Na kole s batohem, který na zádech ani neucítíte? To můžete prožít s batohy Compact. Zádový systém Airstripes odvádí komínovým efektem horký vzduch od těla a spolu se síťovanými bederními a ramenními popruhy tak poskytuje maximální ventilaci. Nejmenším z řady je Compact Lite 8, který výborně poslouží těm, kdo s sebou neradi vozí zbytečný náklad. O něco větší dámskou variantu Compact EXP 10 SL lze díky zipu zvětšit o 2,5 litru, stejně tak pánský batoh Compact EXP 12. Pro ty, kdo jsou na prostor náročnější, je vhodný největší batoh z řady Compact EXP 16, který je možné zvětšit o 3 litry.

Compact Lite 8

Compact Lite 8

Compact EXP 10 SL

Compact EXP 10 SL

Deuter Compact EXP 12

Deuter Compact EXP 12

Deuter Compact EXP 16

Deuter Compact EXP 16

Desetilitrový batoh Race a dvanáctilitrový Race X jsou ideálními batůžky na kolo nebo v zimě na běžky. Díky zádovému systému Airstripes a síťovanému bedernímu pásu i ramenním popruhům jsou tyto batohy výborné pro kratší cyklovýlety i ve velkých vedrech.

Deuter Race

Deuter Race

Deuter Race X

Deuter Race X

Hledáte cyklistický batoh v plné výbavě? Potom je právě pro vás dámský Superbike 14 EXP SL nebo pánský Superbike 18 EXP. Oba batohy lze zvětšit o 4 litry. Zádový systém Airstripes umožňuje perfektní cirkulaci vzduchu a bezvadně sedí na zádech. Vyjímatelná podložka na sezení nebo držák na helmu vám umožní plné využití potenciálu cyklistického batohu.

Deuter Superbike 14 EXP SL

Deuter Superbike 14 EXP SL

Deuter Superbike 18 EXP

Deuter Superbike 18 EXP

Ve městě i na kole skvěle poslouží Bike I. Ten je k dostání hned v několika velikostech a barvách. Vybírat můžete mezi Bike I 14, Bike I 20 a dámským Bike I 18 SL.  Zádový systém Airstripes odvádí teplo od těla komínovým efektem a minimalizuje tak pocení zad, zároveň je tvarován tak, aby výborně seděl na každých zádech. S vyjímatelnou podložkou na sezení a odepínatelným držákem na helmu vás nepřekvapí žádná výzva. Verzi batohu s expandérem představuje Bike I Air EXP 16. Kromě praktického expandéru s možností navýšit objem zavazadla až o několik litrů se může pyšnit vzdušným zádovým systémem Aircomfort.

Deuter Bike I 14

Deuter Bike I 14

Deuter Bike I 20

Deuter Bike I 20

Deuter Bike I 18 SL

Deuter Bike I 18 SL

Deuter Bike I Air EXP 16

Deuter Bike I Air EXP 16

Na delší výlety na kole jsou vhodné osvědčené batohy Trans Alpine. Díky zádovému systému Airstripes skvěle odvětrávají a drží na zádech i s větším nákladem. Vnitřní prostor batohu lze přehradit na horní a dolní část. Pevnou součástí batohu je i držák na helmu. Celá řada kapsiček umožňuje přehledně uskladnit vše potřebné na jakékoliv putování. Základní mužský model se vyrábí ve dvou velikostech Trans Alpine 24 a Trans Alpine 30. K dispozici je ještě dámský model se zkrácenými zády Trans Alpine 28 SL a batoh s prodlouženými zády Trans Alpine 32 EL.

Deuter Trans Alpine 24

Deuter Trans Alpine 24

Deuter Trans Alpine 30

Deuter Trans Alpine 30

Deuter Trans Alpine 28 SL

Deuter Trans Alpine 28 SL

Deuter Trans Alpine 32 EL

Deuter Trans Alpine 32 EL

Oproti základnímu modelu jsou batohy Trans Alpine Pro vybaveny ještě lepším zádovým systémem Airstripes Pro a mají v přední kapse organizér, v němž je možné lépe uložit všechny drobnosti. V nabídce je dámská varianta Trans Alpine Pro 24 SL a pánská Trans Alpine Pro 28.

Deuter Trans Alpine Pro 28

Deuter Trans Alpine Pro 28

Deuter Trans Alpine Pro 24 SL

Deuter Trans Alpine Pro 24 SL

Pro milovníky adrenalinu jsou tou nejlepší variantou batohy Attack 18 SL pro dámy a Attack 20 pro muže. Tyto batohy jsou vybaveny vyjímatelným chráničem páteře, který při pádu z kola takřka vylučuje poranění páteře. Díky extra širokému bedernímu pásu batoh doléhá přesně na záda. Ještě kompaktnější je model Attack Enduro 16. Naopak objemnější verze Attack Tour 28 je vhodná i na vícedenní cyklistické vyjížďky.

Deuter Attack 18 SL

Deuter Attack 18 SL

Deuter Attack 20

Deuter Attack 20

Deuter Attack Enduro 16

Deuter Attack Enduro 16

Deuter Attack Tour 28

Deuter Attack Tour 28

 

 

 

 

 

 

 

Opravdu univerzálním batohem na sport je řada Deuter Speed Lite. Odvětrávaná záda a speciálně tvarované ramenní popruhy umožňují pažím co nejsvobodnější pohyb, proto je batoh vhodný nejen na cyklistiku, ale například i na běh, lezení nebo turistiku. Batoh je vyráběn ve třech velikostech Speed Lite 10, Speed Lite 15 a Speed Lite 20.

Deuter Speed Lite 10

Deuter Speed Lite 10

Deuter Speed Lite 15

Deuter Speed Lite 15

Deuter Speed Lite 20

Deuter Speed Lite 20

 

Nosítka na děti

Dětská nosítka Deuter jsou vhodná nejen k příjemným vycházkám po městě, ale především na túry v terénu. Vyražte do kopců bez kompromisů i s nejmenším členem rodiny. Díky ergonomickému zádovému systému a ramenním popruhům je váha dítěte i nákladu rozložena rovnoměrně na zádech dospělého. Všechny sedačky Deuter jsou velmi bezpečné pro každé nesené dítě. Skládací konstrukce umožňuje postavení sedačky stabilně na zem tak, aby do ní dítě nastoupilo z boku, což minimalizuje možnost pádu. Měkká nastavitelná sedačka, výškově nastavitelné opěrky na nohy a odnímatelná podpěrka na hlavu zase zvyšují pohodlí dítěte. Pětibodové polstrované bezpečnostní popruhy na dítě zase umožňují bezstarostné zdolávání vrcholků pro nosiče. Dva úchyty pak dovolují manipulaci se sedačkou, i když zrovna není na zádech. Bezpečnost sedaček je certifikována zkušebnou TÜV.

Kid Comfort Air je vybaven zádovým systémem Aircomfort Vario, který umožňuje nastavení délky zad a zároveň poskytuje maximální komfort při nošení a prodyšnost díky napnuté síťovině. Do sedačky je kromě dítěte možné uložit ještě náklad do 14 litrů objemu.

Deuter Kid Comfort Air

Deuter Kid Comfort Air

Zádový systém Aircontact Vario umožňuje nastavení výšky zad i lepší rozložení váhy těžšího nákladu. Jsou jím vybaveny dětská nosítka Kid Comfort II i Kid Comfort III, jejichž součástí je také plyšový medvídek, který potěší malého cestovatele. Tyto sedačky jsou kompatibilní s vakem na vodu. Model Kid Comfort III má navíc přiložené zrcátko umožňující kontrolu dítěte za chůze a zabudovanou stříšku proti slunci, kterou lze k ostatním nosítkům dokoupit zvlášť.

Deuter Kid Comfort II

Deuter Kid Comfort II

Deuter Kid Comfort III

Deuter Kid Comfort III