Deuter vyrábí ty nejoblíbenější dětské a školní batohy, a to především díky dlouholeté tradici. Neustálý vývoj batůžků umožňuje maximální komfort při nošení. Tyto kvalitní batohy se nejlépe přizpůsobí malým zádům dítěte. Díky veselým barevným variantám si na své přijdou holčičky i chlapci.

PicoSchmusebärWaldfuchs jsou batůžky určené dětem už od tří do šesti let. Díky zábavnému designu jsou užitečnými doplňky na jakémkoliv hřišti. Pokud hledáte batůžek s větším objemem, ideální může být expandovaná varianta Waldfuchs 14.

Deuter Pico

Deuter Pico

Deuter Waldfuchs

Deuter Waldfuchs

Deuter Schmusebär

Deuter Schmusebär

Deuter Waldfuchs 14

Deuter Waldfuchs 14

Kikki je batůžek pro děti od tří do šesti let, byl vyroben způsobem šetrným k životnímu prostředí a opatřen značkou Bluesign. Je ideálním společníkem všem dětem, které milují skotačení v přírodě.

Deuter Kikki

Deuter Kikki

Další variantou batohu pro děti je 13ti litrová zmenšenina klasického volnočasového batohu Gogo XS. Je určen dětem od 5 let a ideálně se hodí do města. Má všechny skvělé přednosti jako jeho větší brácha pro dospěláky, takže si i vaše ratolesti užijí kvalitní zádový systém Airstripes a budou mít záda v pohodě i při každodenním nošení!

Deuter Gogo XS

Deuter Gogo XS

Junior je volnočasový batoh pro děti od pěti let. Díky objemu 18 litrů se do něj vejde vše potřebné na celý den venku.

Deuter Junior

Deuter Junior

Climber, Fox 30 a Fox 40 jsou turistické batohy určené školním dětem. Malí turisté si díky propracovanému zádovému systému užijí každý přechod naplno, protože se jim náklad snáze ponese díky ideálnímu rozložení váhy. Díky ergonomickému zádovému systému Alpine jsou tyto batohy vhodné i pro celodenní nošení na zádech. Tyto batohy je také možné doplnit o vak na vodu a zajistit tak vašim ratolestem přísun čerstvé vody po celý den. Climber má objem 22 litrů a je vlastně zmenšenou verzí oblíbeného batohu Deuter Guide. Krosničky Fox 30 a Fox 40 disponují vším, co od správné krosny očekáváte, včetně systému Vari Quick, který umožňuje nastavení výšky zad přesně podle zad dítěte.

Deuter Climber

Deuter Climber

Deuter Fox 30

Deuter Fox 30

Deuter Fox 40

Deuter Fox 40

Ultra Bike je batoh Pro malé cyklisty. Je vhodný pro děti od pěti let věku a je speciálně navržen pro cyklistické nadšence tak, aby seděl výborně na zádech nejen při projížďce na kole, ale i třeba na procházce. Díky objemu 10 litrů do něj malý cyklista uskladní vše potřebné.

Deuter Ultra bike

Deuter Ultra bike

One Two je školní batoh určený pro žáky prvních a druhých tříd (až do osmi let věku). Je uzpůsoben tak, aby se váha školních pomůcek perfektně rozložila po celých dětských zádech, což usnadňuje pohyb s batohem o objemu 20 litrů. Pro starší školáky od devíti let je potom vhodný model Ypsilon s objemem 28 litrů.Oba batohy jsou opatřeny zádovým systémem Active Comfort Fit, díky kterému jde o univerzální batohy vhodné nejen do školy, ale i pro trávení volného času na kole, na procházkách nebo při dovádění s kamarády na ulici.

Deuter OneTwo

Deuter OneTwo

Deuter Ypsilon

Deuter Ypsilon

 

 

 

 

 

Pro studenty středních škol je určen Deuter Strike. S objemem 30 l poskytuje dostatečný prostor pro uložení všech učebnic, sešitů atd. A díky pružné přední kapse se do něj vejde i něco navíc. Strike je vybaven kapsou na tablet, organizérem a dalšími užitečnými vychytávkami, které určitě každý mladý student ocení. I zde klade Deuter důraz na kvalitu zádového systému, jeho přesné dosednutí na záda a komfortní a bezpečné nošení.

Deuter Strike

Deuter Strike