Deuter vyrábí ty nejoblíbenější dětské a školní batohy, a to především díky dlouholeté tradici. Neustálý vývoj batůžků umožňuje maximální komfort při nošení. Tyto kvalitní batohy se nejlépe přizpůsobí malým zádům dítěte. Díky veselým barevným variantám si na své přijdou holčičky i chlapci.

PicoSchmusebär a Waldfuchs jsou batůžky určené dětem už od tří do šesti let. Díky zábavnému designu jsou užitečnými doplňky na jakémkoliv hřišti. Pokud hledáte batůžek s větším objemem, ideální může být expandovaná varianta Waldfuchs 14.

Deuter Pico

Deuter Pico

Deuter Waldfuchs

Deuter Waldfuchs

Deuter Schmusebär

Deuter Waldfuchs 14

 

 

 

 

 

 

 

Kikki je batůžek pro děti od tří do šesti let, byl vyroben způsobem šetrným k životnímu prostředí a opatřen značkou Bluesign. Je ideálním společníkem všem dětem, které milují skotačení v přírodě.

Deuter Kikki

 

 

 

 

 

 

Junior je volnočasový batoh pro děti od pěti let. Díky objemu 18 litrů se do něj vejde vše potřebné na celý den venku.

Deuter Junior

 

 

 

 

 

 

 

ClimberFox 30 a Fox 40 jsou turistické batohy určené školním dětem. Malí turisté si díky propracovanému zádovému systému užijí každý přechod naplno, protože se jim náklad snáze ponese díky ideálnímu rozložení váhy. Díky ergonomickému zádovému systému Alpine jsou tyto batohy vhodné i pro celodenní nošení na zádech. Tyto batohy je také možné doplnit o vak na vodu a zajistit tak vašim ratolestem přísun čerstvé vody po celý den. Climber má objem 22 litrů a je vlastně zmenšenou verzí oblíbeného batohu Deuter Guide. Krosničky Fox 30 a Fox 40 disponují vším, co od správné krosny očekáváte, včetně systému Vari Quick, který umožňuje nastavení výšky zad přesně podle zad dítěte.

Deuter Climber

Deuter Fox 30

Deuter Fox 40