Hledáte batoh do města, do něhož vložíte vše potřebné na procházku nebo na cestu do tělocvičny? Už nehledejte a podívejte se na nabídku batohů Deuter. Všechny jsou vyráběny v celé řadě barevných variant, takže si určitě vyberete. Zádový systém Airstripes poskytuje nejen ergonomický tvar, ale především vynikající odvětrávání – díky tomu je nošení městských batůžků velmi pohodlné každý den.

Menší městský batoh StepOut se vyrábí ve třech velikostech StepOut 12, StepOut 16 a StepOut 22. Díky minimalistickému designu je ideálním společníkem na vycházky po městě. Do největšího z nich se vejde i notebook o velikosti až 15.6″. Batohy mají zádový systém Airstripes, který odvádí teplý vzduch od těla prostřednictvím komínového efektu.

Deuter StepOut 16

Deuter StepOut 12

Deuter StepOut 22

 

 

 

 

 

 

 

Univerzální městský batoh GoGo je vhodný nejen pro volnočasové aktivity, ale můžete ho vzít i do práce nebo do školy. Díky objemu 25 litrů, sportovnímu designu a zádovému systému Airstripes jde o univerzální batoh ideální do města.

Deuter GoGo

 

 

 

 

 

 

 

Opravdu nepřehlédnutelné jsou batohy Walker. Díky množství barevných kombinací a velikostí si přesně vyberete batoh, jaký sedne vašemu stylu. Větší Walker 24 disponuje i praktickou kapsou na notebook. V menší velikosti je k dostání Walker 20.

Deuter Walker 24

Deuter Walker 20

 

 

 

 

 

 

 

Batohy Vista jsou originální, precizně provedené, ale zároveň velmi jednoduché a praktické. Přizpůsobují se městskému terénu a jsou opravdu multifunkční, takže se hodí do práce, na procházku, do kina, ale i na dětské hříště. Řada Vista se prezentuje hned ve třech modelechVista Skip je s objemem 14 l nejmenší a zároveň nejjednodušší z této dvojice. Vista Skip má klasické vrchní otevírání zipem, vnitřní přihrádku na dokumenty, boční strečové kapsy a jednu přední externí kapsu. Nic víc, nic míň.

Deuter Vista Skip

 

 

 

 

 

 

 

Další 18 l Vista Spot splňuje normy moderního batohu do města nejen designově, ale i praktickou výbavou. Disponuje kapsou na chytrý telefon, organizérem, přihrádkou na dokumenty, bočními kapsami a stabilním dnem. Zavírání pomocí zipu a bočních klop s háčky zajišťuje moderní vzhled a zároveň jednoduché užívání.

Deuter Vista Spot