Hledáte batoh do města, do něhož vložíte vše potřebné na procházku nebo na cestu do tělocvičny? Už nehledejte a podívejte se na nabídku batohů Deuter. Všechny jsou vyráběny v celé řadě barevných variant, takže si určitě vyberete. Zádový systém Airstripes poskytuje nejen ergonomický tvar, ale především vynikající odvětrávání – díky tomu je nošení městských batůžků velmi pohodlné každý den.

Menší městský batoh StepOut se vyrábí ve třech velikostech StepOut 12, StepOut 16 a StepOut 22. Díky minimalistickému designu je ideálním společníkem na vycházky po městě. Do největšího z nich se vejde i notebook o velikosti až 15.6″. Batohy mají zádový systém Airstripes, který odvádí teplý vzduch od těla prostřednictvím komínového efektu.

Deuter StepOut 12

Deuter StepOut 12

Deuter StepOut 16

Deuter StepOut 16

Deuter StepOut 22

Deuter StepOut 22

Univerzální městský batoh GoGo je vhodný nejen pro volnočasové aktivity, ale můžete ho vzít i do práce nebo do školy. Díky objemu 25 litrů, sportovnímu designu a zádovému systému Airstripes jde o univerzální batoh ideální do města.

Deuter Gogo

Deuter Gogo

 

Opravdu nepřehlédnutelné jsou batohy Walker. Díky množství barevných kombinací a velikostí si přesně vyberete batoh, jaký sedne vašemu stylu. Největší Walker 24 disponuje i praktickou kapsou na notebook. V menších velikostech je k dostání Walker 20 a Walker 16.

Deuter Walker 24

Deuter Walker 24

Deuter Walker 20

Deuter Walker 20

Deuter Walker 16

Deuter Walker 16

Skutečně lehoučké jsou minimalistické batůžky Nomi a City Light, které jsou k dostání ve veselých barvách. Šestnáctilitrový objem zaručuje dostatek místa na věci při pochůzkách po městě i při cestování dopravními prostředky. Zádový systém Airstripes zajišťuje maximální pohodlí při nošení.

Deuter Nomi

Deuter Nomi

Deuter City Light

Deuter City Light