Dětská nosítka Deuter jsou vhodná nejen k příjemným vycházkám po městě, ale především na túry v terénu. Vyražte do kopců bez kompromisů i s nejmenším členem rodiny. Díky ergonomickému zádovému systému a ramenním popruhům je váha dítěte i nákladu rozložena rovnoměrně na zádech dospělého. Všechny sedačky Deuter jsou velmi bezpečné pro každé nesené dítě. Skládací konstrukce umožňuje postavení sedačky stabilně na zem tak, aby do ní dítě nastoupilo z boku, což minimalizuje možnost pádu. Měkká nastavitelná sedačka, výškově nastavitelné opěrky na nohy a odnímatelná podpěrka na hlavu zase zvyšují pohodlí dítěte. Pětibodové polstrované bezpečnostní popruhy na dítě zase umožňují bezstarostné zdolávání vrcholků pro nosiče. Dva úchyty pak dovolují manipulaci se sedačkou, i když zrovna není na zádech. Bezpečnost sedaček je certifikována zkušebnou TÜV.

Kid Comfort Air je vybaven zádovým systémem Aircomfort Vario, který umožňuje nastavení délky zad a zároveň poskytuje maximální komfort při nošení a prodyšnost díky napnuté síťovině. Do sedačky je kromě dítěte možné uložit ještě náklad do 14 litrů objemu.

Deuter Kid Comfort Air

Deuter Kid Comfort Air

Zádový systém Aircontact Vario umožňuje nastavení výšky zad i lepší rozložení váhy těžšího nákladu. Jsou jím vybaveny dětská nosítka Kid Comfort II i Kid Comfort III, jejichž součástí je také plyšový medvídek, který potěší malého cestovatele. Tyto sedačky jsou kompatibilní s vakem na vodu. Model Kid Comfort III má navíc přiložené zrcátko umožňující kontrolu dítěte za chůze a zabudovanou stříšku proti slunci, kterou lze k ostatním nosítkům dokoupit zvlášť.

Deuter Kid Comfort II

Deuter Kid Comfort II

Deuter Kid Comfort III

Deuter Kid Comfort III