Dětská nosítka Deuter jsou vhodná nejen k příjemným vycházkám po městě, ale především na túry v terénu. Vyražte do kopců bez kompromisů i s nejmenším členem rodiny. Díky ergonomickému zádovému systému a ramenním popruhům je váha dítěte i nákladu rozložena rovnoměrně na zádech dospělého. Všechny sedačky Deuter jsou velmi bezpečné pro každé nesené dítě. Skládací konstrukce umožňuje postavení sedačky stabilně na zem tak, aby do ní dítě nastoupilo z boku, což minimalizuje možnost pádu. Měkká nastavitelná sedačka, výškově nastavitelné opěrky na nohy a odnímatelná podpěrka na hlavu zase zvyšují pohodlí dítěte. Pětibodové polstrované bezpečnostní popruhy na dítě zase umožňují bezstarostné zdolávání vrcholků pro nosiče. Dva úchyty pak dovolují manipulaci se sedačkou, i když zrovna není na zádech. Bezpečnost sedaček je certifikována zkušebnou TÜV.

Základní model Kid Comfort je vybaven zádovým systémem Aircomfort Sensic Vario, který poskytuje maximální komfort při nošení a díky kombinaci pěny a napnuté síťoviny zaručuje příjemnou a dostatečnou ventilaci. Zádový panel je možné snadno a individuálně nastavit podle výšky dospělého nosiče. Úložný prostor batohu je 14 l a je kompatibilní s hydratačním systémem.

Deuter Kid Comfort

 

 

 

 

 

 

Odlehčenou verzí je model Kid Comfort Active s objemem 12 l. Zádový systém Lite Air je minimalističtější, přesto však zaručuje pohodlné nošení a tu nejvyšší kvalitu. Je doplněn bederním pásem a stahovacími systémy, které nosítko přimknou k tělu nosiče a precizně nastaví těžiště. Zádový panel je též možné individuálně nastavit na délku zad. Kid Comfort Active SL je přizpůsoben ženské anatomii a primárně určen všem aktivním maminkám.

Deuter Kid Comfort Active SL

Deuter Kid Comfort Active

Pro náročné rodiče, kteří se nespokojí s kompromisy je tu Kid Comfort Pro. Je vybaven špičkovým zádovým systém Aircomfort Sensic Vario a od základního modelu ho odlišuje praktický odepínací batoh na rychlé pochůzky, stříška proti slunci a zpětné zrcátko pro rychlou kontrolu dítěte na zádech. Základní objem 12 l lze ještě o 10 l navýšit díky připnutému batůžku.

Deuter Kid Comfort Pro