Deuter Airstripes Bike

1. Ramenní popruhy z 3D AirMesh síťoviny jsou anatomicky tvarované, což garantuje dostatečný komfort při pohybu. Hrudní popruh zabezpečuje ještě pohodlnější posazení batohu na zádech.

2. Prodyšný bederní pás ze síťoviny u cyklistických batohů stabilizuje náklad.

3. Odnímatelný bederní pás u batohů Gogo, Spider, SUB 28, Cross City, Graduate, Giga, Gigant, Giga Office, Giga Office Pro.

4. Dva pruhy tvarované pěny s prodyšnou síťovinou se minimálně dotýkají zad a umožňují maximální odvětrávání díky komínovému efektu.

5. Dvouvrstvá konstrukce pruhů z měkké i tvrdé pěny poskytuje skvělý komfort při nošení i optimální rozložení váhy na zádech.

Deuter Airstripes Daypack6. Flexibilní hliníkové výztuhy u některých modelů umožní prohnutí dle potřeby, aby batoh ještě lépe seděl na zádech. (Bike One, Superbike, Trans Alpine)

Batohy s tímto zádovým systémem – na kolo: Bike I 14, Bike I 18 SL, Bike I 20, Compact EXP 14Trans Alpine 24, Trans Alpine 28 SL, Trans Alpine 30, Trans Alpine 32 EL, Race 8, Race 12, Race 16 Superbike 14 EXP SL, Superbike 18 EXP.

Batohy s tímto zádovým systémem – na denní nošení: JuniorStepout 16, Stepout 22, Walker 20, Walker 24, Gogo, Giga, Giga SL, Giga ELGigant, Gigant SL.