1. Prodyšné polštářky s větrací Aircontact technologií a odolným 3D Air Mesh síťovanou podšívkou odvádí od těla teplo i vlhko.

2. Dvě ergonomicky tvarované hliníkové výstuže s více komorami jsou přímou součástí rozložení váhy ze zad k bokům.

3. Bederní popruhy jsou zúženy směrem nahoru v kónickém tvaru, jsou konkávní a extra vyztužené, takže sedí perfektně na bocích. Vícevrstvá PE vyztužená pěna přenáší váhu rovnoměrně. Funkce zatáhnutí dopředu umožňuje velmi snadné utažení bederního popruhu i s těžkým nákladem. Bederní popruhy sledují i ten nejkomplexnější pohyb, takže se batoh lehce pohybuje bez ztráty balancu jeho majitele, což je důležité především při nošení vyššího nákladu.

4. Vysoce nastavitelné dotahy na ramenních popruzích pro přesnější posazení batohu na zádech.

5. Tvarované ramenní popruhy s 3D Air Mesh síťovanou podšívkou. Zesílená konstrukce se speciální dvojitou pěnou.

6. S jednoduchým systémem Vari Fit můžete snadno nastavit batoh individuální délce zad, a tak padne kdykoliv a komukoliv.

6. Systém Vari Flex zaručuje flexibilitu celému nosnému systému. Ústředná výztuhy sledují pohyby těla. Díky tomu může být váha rovnoměrně rozložena na boky, což poskytuje svobodný pohyb a snižuje únavu. Dva masivní GRP pruty a nastavitelné stáhnutí na bederním popruhu umožňuje dokonalou kontrolu rozložení váhy. Vari Flex systém a hliníkové výztuže jsou jádrem celého nosného systému, v němž se snoubí stabilita, efektivní rozložení váhy, perfektní kontrola nad nákladem a neskutečná flexibilita.