Batohy na notebook Deuter jsou uzpůsobené pro každodenní nošení v rušném a přeplněném prostředí. Batohy využívají technologie Airstripes, díky které se batoh dotýká minimální plochy zad, vytváří proud vzduchu a snižuje pocení. Batohy umožňují pohodlné a bezpečné nošení notebooku i další elektroniky. Jsou vhodné do školy, do práce i do knihovny.

Graduate je výborný batoh do školy, do práce i na univerzitu. Díky objemu 28 litrů se do něj vejde vše potřebné, i notebook do velikosti 15,6″. Zádový systém Airstripes brání nadměrnému pocení a záda zatěžuje rovnoměrně.

Deuter Graduate

Deuter Graduate

Vůbec nejoblíbenějším batohem na notebook je v našem obchodě Deuter Giga. Objem 28 litrů pojme vše podstatné do školy nebo do práce, a to včetně notebooku o velikosti až 15.6″. Tento základní model má celou řadu variant. Novinkou je varianta pro dámy Giga SL. Ten má oproti klasickému modelu zúžený a snížený zádový panel, takže dobře padne i subtilnějším postavám. Vyjímatelným pouzdrem na notebook překvapí Giga Pro o objemu 31 litrů. Pro dlouhány je uzpůsobený 32 litrový Giga EL, díky prodlouženému zádovému systému. Pro majitele větších laptopů je zase vhodný Gigant, který pojme až 17.3″ notebook a až 32 litrů objemu. I Gigant se nově vyrábí jako dámský Gigant SL a Gigant EL pro vysoké. Deuter myslí i na cyklistické nadšence se speciálním modelem Giga Bike, který je navržený k cestování do práce nebo do školy na kole. Nový Giga bike EL potěší i cyklisty s vyšší postavou. Pro drobnější cyklistky je vhodný Deuter Giga Bike SL. Všechny batohy jsou vybaveny stahovacími popruhy, bočními kapsami ze síťoviny a reflexními prvky, v přední kapse se nachází velký organizér na drobnosti.

Deuter Giga

Deuter Giga SL

Deuter Giga SL

Deuter Giga Pro

Deuter Giga Pro

Deuter Giga EL

Deuter Giga EL

Deuter Gigant

Deuter Gigant SL

Deuter Gigant SL

Deuter Gigant EL

Deuter Gigant EL

Deuter Giga Bike

Deuter Giga Bike EL

Deuter Giga Bike EL

Deuter Giga Bike SL

Deuter Giga Bike SL

Novým trendem v ulicích velkoměst má být minimalismus, vysoká kvalita a funkčnost. Deuter vše představuje v nové řadě XV. Batohy XV jsou navrženy tak, aby co nejvíce usnadnily cestování po městě všem zaneprázdněným i perfekcionistickým pracujícím a studentům. XV nabízí tři základní modely, z nichž může každá vyhovovat někomu jinému. Ke každému modelu je k dispozici dámská verze, čímž Deuter naplňuje i další moderní a zdravý trend genderové korektnosti :-). Batohy Deuter XV 1 a XV 1 SL poskytují kromě sportovního designu a polstrované kapsy na tablet i přední strečovou kapsu např. na mikinu nebo cokoliv, co už se nevejde dovnitř batohu. Model Deuter XV 2 a XV 2 SL jsou díky většímu objemu, polstrované kapse na tablet a přehlednému organizéru vhodné do kanceláře i na výlety po městě. Zajímavý design má i největší Deuter XV 3 a XV 3 SL. Jeho předností jsou bezesporu polstrovaná kapsa na notebook a voděodolné zipy.

Deuter XV 1

Deuter XV 1

XV 1 SL

Deuter XV 2

Deuter XV 2

XV 2 SL

XV 2 SL

Deuter XV 3

Deuter XV 3 SL

Deuter XV 3 SL

Pro nejnáročnější businessmany je určena řada Grant. Batoh Deuter Grant je díky svému strohému designu a použitým materiálům určený skutečným profesionálům. Do jeho útrob o objemu 24 litrů se vejde notebook o velikosti až 15.6″ a další elektronika. O něco větší objem (30 litrů) má Grant Pro.

Deuter Grant

Deuter Grant

Deuter Grant Pro

Deuter Grant Pro