Deuter nabízí jedny z nejkvalitnějších a nejoblíbenějších turistických batohů a krosen na trhu. Jejich nositelé jsou často po řadu let spokojenými uživateli, protože jsou zhotoveny z těch nejkvalitnějších materiálů za velmi přísných nároků na kvalitu. Jejich součástí jsou odnímatelné pláštěnky na batoh. Všechny tyto batohy jsou kompatibilní s vodními rezervoáry.

Batohy z řady Futura jsou ideálními turistickými batohy na celodenní výlety. Zádový systém Aircomfort Sensic FlexLite umožňuje díky dvojitému rámu ventilaci do tří stran a ideálně rozkládá váhu nákladu. Futura 23 a Futura 27 jsou základními modely řady. Vyznačují se hlavně vrchním zapínáním na zip. K těmto modelům jsou přidruženy batohy určené ženám Futura 21 SL a Futura 25 SL, mají zkrácený zádový systém a padnou tak lépe křehčím postavám. Futura 29 EL je zase určen vysokým lidem, díky prodlouženému zádovému systému.

Deuter Futura 23

Deuter Futura 27

Futura Pro jsou batohy určené i na několikadenní túry po horách. Zádový systém Aircomfort Sensic poskytuje výborné odvětrávání zad a flexibilní nošení. Futura Pro 36 a Futura Pro 40 jsou základní modely určené pro vášnivé turisty. Futura Pro 34 SL a Futura Pro 38 SL jsou vhodné pro dámy, mají totiž zkrácený zádový systém uzpůsobený na menší postavy. Futura Pro 42 EL je batoh určený pro vysoké turisty, má prodloužený zádový systém.

Deuter Futura Pro 36

Deuter Futura Pro 38 SL

Deuter Futura Pro 40

Deuter Futura Pro 42 EL

 

 

Batohy Aircontact jsou nejoblíbenějšími krosnami od Deuteru. Díky nastavitelnému (Vari Flex) zádovému systému Aircontact je možné v těchto batozích nosit pohodlně náklad i na dlouhých túrách. Tyto batohy jsou ideálním společníkem každého dobrodruha především kvůli spoustě vychytávek. Aircontact Core 40+10, Aircontact Core 50+10, Aircontact Core 60+10 i Aircontact Core 70+10 jsou určeny především mužům a jejich robustnější stavbě těla. Pro ženy jsou potom určeny batohy Aircontact Core 35+10 SL, Aircontact Core 45+10 SL, Aircontact Core 55+10 SL a Aircontact Core 65+10 SL, které mají zkrácený zádový systém a sníženou litráž.

Deuter Aircontact Core 35 + 10 SL

Deuter Aircontact Core 40 + 10

Deuter Aircontact Core 45 + 10 SL

Deuter Aircontact Core 50 + 10

Deuter Aircontact Core 55 + 10 SL

Deuter Aircontact Core 60 + 10

Deuter Aircontact Core 65 + 10 SL

Deuter Aircontact Core 70 + 10

Batohy Aircontact Lite jsou lehké, designově čisté, praktické a funkční. Snadno nastavitelný zádový systém, rámová konstrukce X-frame, stahující popruhy a funkční bederní pás zajišťují pohodlné a pevné přikotvení k opěrným bodům těla. Batohy Aircontact Lite svým precizním provedením ideálně udržují balanc mezi nízkou hmotností, pohodlností a účinným odvětráváním. Výškově nastavitelným víkem lze navyšovat objem batohu až o 10 l. Při odepnutí může zároveň posloužit jako menší batoh. Velikostně jsou batohy k dispozici jako Aircontact Lite 35+10 SL, Aircontact Lite 45+10 SL pro ženy a Aircontact Lite 40+10, Aircontact Lite 50+10 pro muže.

Deuter Aircontact Lite 35+10 SL

Deuter Aircontact Lite 40+10

Deuter Aircontact Lite 45+10 SL

Deuter Aircontact Lite 50+10

 

 

 

Jako připomínka starých časů slouží batohy Zugspitze a Gröden. Svým designem připomínají klasické batohy, které stály na samém počátku fungování značky Deuter. Nadčasový vzhled však doplňují moderní prvky, které i dnes potěší každého praktického turistu. Nesporným lákadlem těchto modelů je skvěle odvětrávaný zádový systém Aircomfort, který udržuje záda v suchu a pohodlí. Objemově menší batoh Zugspitze 24 působí atletičtěji a k dispozici je i dámská verze Zugspitze 22 SL. Naopak objemnější Deuter Gröden 32 a Gröden 30 SL jsou vybaveny dvěma bočními kapsami. Díky tomu si budete moci s sebou na výlet vzít i nějakou tu svačinku navíc.

Deuter Gröden 30 SL

Deuter Gröden 32

Deuter Zugspitze 22 SL

Deuter Zugspitze 24

Jestli jsou pro vás všechny turistické batohy moc velké a toužíte spíš po malém a lehkém batohu na nejnezbytnější potřeby a dál si jen užívat volného pohybu na čerstvém vzduchu, je tady řada Speed Lite. Její modely se vyrábějí v několika velikostech v poměrně širokém rozpětí a jsou typické atletickým V tvarem. Speed Lite se snaží co nejvíce uvolnit prostor pažím a celkově svobodnému pohybu trupu. Jsou tedy kromě turistiky vhodné i na celou řadu jiných sportovních aktivit. Malé batohy Speed Lite 13, Speed Lite 17 a Speed Lite 21 pojmou opravdu to nejnutnější, takže si na zádech určitě neponesete nic zbytečně. Větší modely mají vylepšený zádový systém a bederní pás, takže se lépe ponese i těžší a objemnější náklad. Batohy Speed Lite 25 a Speed Lite 23 SL disponují klasickým vrchním zapínáním na zip. Naopak modely Speed Lite 30 a Speed Lite 28 SL uzavřeme pomocí víka s přezkami. Nutno podotknout, že batohy řady Speed Lite jsou opravdu lehoučké. Nejmenší Speed Lite 12 váží 370 g a největší Speed Lite 30 má hmotnost pouhých 880 g.

Deuter Speed Lite 13

Deuter Speed Lite 17

Deuter Speed Lite 21

Deuter Speed Lite 25

Deuter Speed Lite 23 SL

Deuter Speed Lite 30

Deuter Speed Lite 28 SL