1. Rozložení váhy díky dotahům na ramenních popruzích i bederním pásu je ideální, protože umožňuje dotahovat podle terénu – při povolení se zvyšuje ventilace a mobilita, při dotažení máte nad batohem větší kontrolu díky kompaktnější poloze.

2. Guide: Zádový systém ve tvaru písmene „X“ s vykrojeným profilem hliníkových prutů poskytuje výjimečnou flexibilitu a schopnost nošení i vyšší zátěže.

3. Cruise, Guide, Guide Lite, Freerider, Rise: Odnímatelná podložka na sezení stabilizuje záda.

4. Anatomicky tvarovaný bederní pás s dvojitě obšitou pěnou poskytuje komfort, flexibilitu a ideální přenos váhy.

5. Rise 30 SL, Rise 32, Freerider Pro, Guide: Podpůrný systém bederního pásu Vari Flex sleduje pohyby celéo těla, proto je váha rovnoměrně rozložena na boky, což umožňuje svobodný pohyb a snížení zátěže. Vari Flex bederní pás je odnímatelný – to se hodí, když potřebujete snížit váhu nebo zlepšit přístup k vašemu lezeckému vybavení.

Guide, Rise 30+ SL, Rise 32+: Zbývající stabilizační popru kolem pasu je také odnímatelný.

6. Cruise, Guide Lite, Rise, Freerider Pro: Flexibilní napnutý Delrin® rám ve tvaru písmene „U“ poskytuje stabilitu a efektivní rozložení váhy i při vyšším zatížení. S naprostou lehkostí sleduje i ty nejkomplexnější pohyby těla.

7. Obšívané a komfortní ramenní popruhy z 3D AirMesh síťoviny.

8. Dva pěnové pruhy poskytují nositeli stabilitu a komfort, díky komínovému efektu dochází mezi pruhy k proudění vzduchu. Prodyšná 3D AirMesh síťovina je použita na všech místech kontaktu batohu s tělem, navíc je velmi odolná.