Vášniví cyklisté ocení speciální cyklobatohy Deuter, které se pohodlně nosí a zároveň se do nich vejde všechno potřebné vybavení. Všechny tyto batohy jsou kompatibilní s vakem na vodu a jsou vybaveny reflexní odnímatelnou pláštěnkou.

Základním modelem pro silniční cyklistiku je minimalistický batoh Road One. Odlehčený zádový systém Aircontact umožňuje perfektní odvětrávání. Objem 5 litrů pojme jen to skutečně nejpotřebnější a nebude vás omezovat v pohybu.

Deuter Road One

Deuter Road One

Na kole s batohem, který na zádech ani neucítíte? To můžete prožít s batohy Compact. Zádový systém Airstripes odvádí komínovým efektem horký vzduch od těla a spolu se síťovanými bederními a ramenními popruhy tak poskytuje maximální ventilaci. Nejmenším z řady je Compact Lite 8, který výborně poslouží těm, kdo s sebou neradi vozí zbytečný náklad. O něco větší dámskou variantu Compact EXP 10 SL lze díky zipu zvětšit o 2,5 litru, stejně tak pánský batoh Compact EXP 12. Pro ty, kdo jsou na prostor náročnější, je vhodný největší batoh z řady Compact EXP 16, který je možné zvětšit o 3 litry.

Compact Lite 8

Compact Lite 8

Compact EXP 10 SL

Compact EXP 10 SL

Deuter Compact EXP 12

Deuter Compact EXP 12

Deuter Compact EXP 16

Deuter Compact EXP 16

Desetilitrový batoh Race a dvanáctilitrový Race X jsou ideálními batůžky na kolo nebo v zimě na běžky. Díky zádovému systému Airstripes a síťovanému bedernímu pásu i ramenním popruhům jsou tyto batohy výborné pro kratší cyklovýlety i ve velkých vedrech. Jejich obdobu s ještě lépe odvětrávaným zádovým systémem Aircomfort FlexLite představuje model Race Air. Zádový systém Aircomfort FlexiLite minimalizuje díky napnuté síťovině plochu, kterou se batoh dotýká zad. Race EXP Air lze rozepnutím horního zipu rozšířit ze 12 litrů na patnáct. Batoh sedí ergonomicky na zádech a je přímo určen pro jízdu na kole. Odlehčenou variantu představuje osmilitrový Race Lite, který má redukovaný zádový systém a váží pouhých 430 g.

Deuter Race

Deuter Race X

Deuter Race Air

Deuter Race EXP Air

Deuter Race Lite

Deuter Race Lite

Hledáte cyklistický batoh v plné výbavě? Potom je právě pro vás dámský Superbike 14 EXP SL nebo pánský Superbike 18 EXP. Oba batohy lze zvětšit o 4 litry. Zádový systém Airstripes umožňuje perfektní cirkulaci vzduchu a bezvadně sedí na zádech. Vyjímatelná podložka na sezení nebo držák na helmu vám umožní plné využití potenciálu cyklistického batohu.

Deuter Superbike 14 EXP SL

Deuter Superbike 14 EXP SL

Deuter Superbike 18 EXP

Deuter Superbike 18 EXP

Ve městě i na kole skvěle poslouží Bike I. Ten je k dostání hned v několika velikostech a barvách. Vybírat můžete mezi Bike I 14, Bike I 20 a dámským Bike I 18 SL.  Zádový systém Airstripes odvádí teplo od těla komínovým efektem a minimalizuje tak pocení zad, zároveň je tvarován tak, aby výborně seděl na každých zádech. S vyjímatelnou podložkou na sezení a odepínatelným držákem na helmu vás nepřekvapí žádná výzva. Verzi batohu s expandérem představuje Bike I Air EXP 16. Kromě praktického expandéru s možností navýšit objem zavazadla až o několik litrů se může pyšnit vzdušným zádovým systémem Aircomfort.

Deuter Bike I 14

Deuter Bike I 14

Deuter Bike I 20

Deuter Bike I 20

Deuter Bike I 18 SL

Deuter Bike I 18 SL

Deuter Bike I Air EXP 16

Deuter Bike I Air EXP 16

Na delší výlety na kole jsou vhodné osvědčené batohy Trans Alpine. Díky zádovému systému Airstripes skvěle odvětrávají a drží na zádech i s větším nákladem. Vnitřní Prostor batohu lze přehradit na horní a dolní část. Pevnou součástí batohu je i držák na helmu. Celá řada kapsiček umožňuje přehledně uskladnit vše potřebné na jakékoliv putování. Základní mužský model se vyrábí ve dvou velikostech Trans Alpine 24 a Trans Alpine 30. K dispozici je ještě dámský model se zkrácenými zády Trans Alpine 28 SL a batoh s prodlouženými zády Trans Alpine 32 EL.

Deuter Trans Alpine 24

Deuter Trans Alpine 24

Deuter Trans Alpine 30

Deuter Trans Alpine 30

Deuter Trans Alpine 28 SL

Deuter Trans Alpine 28 SL

Deuter Trans Alpine 32 EL

Deuter Trans Alpine 32 EL

Oproti základnímu modelu jsou batohy Trans Alpine Pro vybaveny ještě lepším zádovým systémem Airstripes Pro a mají v přední kapse organizér, v němž je možné lépe uložit všechny drobnosti. V nabídce je dámská varianta Trans Alpine Pro 26 SL a pánská Trans Alpine Pro 28.

Deuter Trans Alpine Pro 26 SL

Deuter Trans Alpine Pro 28

Deuter Trans Alpine Pro 28

 

Pro milovníky adrenalinu jsou tou nejlepší variantou batohy Attack 20, které jsou vybaveny vyjímatelným chráničem páteře, díky němuž se snižuje riziko poranění páteře i při pádu z kola na minimum. Díky extra širokému bedernímu pásu batoh doléhá přesně na záda. Ještě kompaktnější je model Attack Enduro 16. Naopak objemnější verze Attack Tour 28 je vhodná i na vícedenní cyklistické vyjížďky.

Deuter Attack 20

Deuter Attack 20

Deuter Attack Enduro 16

Deuter Attack Enduro 16

Deuter Attack Tour 28

Deuter Attack Tour 28