Vášniví cyklisté ocení speciální cyklobatohy Deuter, které se pohodlně nosí a zároveň se do nich vejde všechno potřebné vybavení. Všechny tyto batohy jsou kompatibilní s vakem na vodu a jsou vybaveny reflexní odnímatelnou pláštěnkou.

Základním modelem pro silniční cyklistiku je minimalistický batoh Road One. Odlehčený zádový systém Aircontact umožňuje perfektní odvětrávání. Objem 5 litrů pojme jen to skutečně nejpotřebnější a nebude vás omezovat v pohybu.

Deuter Road One

Na kole s batohem, který na zádech ani neucítíte? To můžete prožít s batohy Compact. Zádový systém Airstripes odvádí komínovým efektem horký vzduch od těla a spolu se síťovanými bederními a ramenními popruhy tak poskytuje maximální ventilaci. Batohy Compact jsou určené především náročným cyklistům na jejich, kratší, ale o to intenzivnější vyjížďky. Batohy Compact EXP 14 a Compact EXP 12 SL překvapí nadupanou výbavou, expandérem a komfortním zádovým systémem.

Deuter Compact EXP 14

Deuter Compact EXP 12 SL

Kvalitní odlehčená řada Race jsou ideální batůžky na kolo nebo v zimě na běžky. Díky zádovému systému Airstripes a síťovanému bedernímu pásu i ramenním popruhům jsou tyto batohy výborné pro kratší cyklovýlety i ve velkých vedrech. Podle potřebného objemu můžete vybírat ten, který sedne právě vám. V nabídce Deuter se nachází Race 8, Race 12 a Race 16. Jejich obdobu s ještě lépe odvětrávaným zádovým systémem Aircomfort FlexLite představuje model Race Air 10. Zádový systém Aircomfort FlexiLite minimalizuje díky napnuté síťovině plochu, kterou se batoh dotýká zad. Race Air 14+3  lze rozepnutím horního zipu rozšířit na sedmnáctilitrový. Batoh sedí ergonomicky na zádech a je přímo určen pro jízdu na kole.

Deuter Race 8

Deuter Race 12

Deuter Race 16

Deuter Race Air 10

Deuter Race Air 14+3

Hledáte cyklistický batoh v plné výbavě? Potom je právě pro vás dámský Superbike 14 EXP SL nebo pánský Superbike 18 EXP. Oba batohy lze zvětšit o 4 litry. Zádový systém Airstripes umožňuje perfektní cirkulaci vzduchu a bezvadně sedí na zádech. Vyjímatelná podložka na sezení nebo držák na helmu vám umožní plné využití potenciálu cyklistického batohu.

Deuter Superbike 14 EXP SL

Deuter Superbike 18 EXP

Ve městě i na kole skvěle poslouží Bike I. Ten je k dostání hned v několika velikostech a barvách. Vybírat můžete mezi Bike I 14, Bike I 20 a dámským Bike I 18 SL.  Zádový systém Airstripes odvádí teplo od těla komínovým efektem a minimalizuje tak pocení zad, zároveň je tvarován tak, aby výborně seděl na každých zádech. S vyjímatelnou podložkou na sezení a odepínatelným držákem na helmu vás nepřekvapí žádná výzva.

Deuter Bike I 14

Deuter Bike I 20

Deuter Bike I 18 SL

Na delší výlety na kole jsou vhodné osvědčené batohy Trans Alpine. Díky zádovému systému Airstripes skvěle odvětrávají a drží na zádech i s větším nákladem. Vnitřní prostor batohu lze přehradit na horní a dolní část. Pevnou součástí batohu je i držák na helmu. Celá řada kapsiček umožňuje přehledně uskladnit vše potřebné na jakékoliv putování. Základní mužský model se vyrábí ve dvou velikostech Trans Alpine 24 a Trans Alpine 30. K dispozici je ještě dámský model se zkrácenými zády Trans Alpine 28 SL a batoh s prodlouženými zády Trans Alpine 32 EL.

Deuter Trans Alpine 24

Deuter Trans Alpine 30

Deuter Trans Alpine 28 SL

Deuter Trans Alpine 32 EL

Oproti základnímu modelu jsou batohy Trans Alpine Pro vybaveny ještě lepším zádovým systémem Airstripes Pro a mají v přední kapse organizér, v němž je možné lépe uložit všechny drobnosti. V nabídce je dámská varianta Trans Alpine Pro 26 SL a pánská Trans Alpine Pro 28.

Deuter Trans Alpine Pro 26 SL

Deuter Trans Alpine Pro 28

Pro milovníky adrenalinu jsou tou nejlepší variantou batohy Attack, které jsou vybaveny vyjímatelným chráničem páteře, díky němuž je riziko vzniku poranění páteře při pádu z kola takřka minimální. Díky extra širokému bedernímu pásu batoh doléhá přesně na záda. Vybírat můžete mezi Attack 16 a Attack 20. Případně volit jejich verze pro menší postavy Attack 14 SL a Attack 18 SL. Pokud máte naopak postavu vyšší, je pro vás Attack 22 EL.

Deuter Attack 14 SL

Deuter Attack 16

Deuter Attack 18 SL

Deuter Attack 20

Deuter Attack 22 EL