Deuter Aircontact Vario System

1. Díky systému Vari Fit mohou být všechny modely Kid Comfort nastaveny na individuální délku zad. Toto je důležité pro perfektní položení dětské sedačky na zádech a zaručuje to bezpečné a vyvážené nošení.

2. Hliníkový rám je základem nosného systému, váhu přenáší rovnoměrně do oblasti boků.

3. Anatomicky tvarovaný bederní pás je vyroben z několika vrstev. Vnitřní strana je vyztužena měkkou pěnou s 3D AirMesh síťovinou pro zvýšení komfortu. Tužší pěna z vnější strany je modelována do anatomického tvaru a převádí váhu na boky. Boční kompresní popruhy regulují náklad a zvyšují stabilitu.

4. Konstrukce bederních popruhů Pull-Forward umožňuje přesné umístění batohu na bocích, i když je plně naložen.

5. Vysoce nastavitelné stabilizační popruhy umožňují přesné posazení batohu na zádech a dovolují těžšímu nákladu umístění blíže k tělu.

6. Ramenní popruhy modelované do tvaru písmene „S“ jsou velmi stabilní s prodyšnou 3D AirMesh síťovinou a anatomickým tvarováním kolem ramen.

7. Odvětrávaný zádový systém Aircontact zaručuje maximální pohodlí při nošení vašeho dítka. Díky komínovému efektu proudí vzduch mezi dítětem a jeho nositelem, což snižuje pocení, zabraňuje akumulaci tepla a šetří energii.

8. Dva stabilní úchyty umožňují zvednout sedačku na záda i bez pomoci třetí osoby.

Batohy s tímto zádovým systémem: Kid Comfort II, Kid Comfort III.